אפרסק וניל פאי פשטידת עוגות

אלה קינוחים קיץ פשוטים הם הגודל המושלם להאכיל אחד, אז לנסות אותם בבית הבא שלך ברביקיו או מסיבת בחצר האחורית עבור בגודל נשיכה בגודל.

תשואות:

8

זמן התכוננות:

0

שעות

30

דקות

זמן כולל:

1

שעה

0

דקות

רכיבים
1
שעועית וניל
3
אפרסקים גדולים
1/4 c.
סוכר
1 כף.
עמילן תירס
1 כפית.
תמצית וניל
2
חתיכת בצק
כיוונים
  1. מחממים תנור ל 400 מעלות צלסיוס. מעבירים סכין קיפול על הצד החתוך של וניל כדי להסיר את זרעי וניל, ולהעביר לקערה גדולה. (מחק את תרמיל שעועית וניל, או לשמור לשימוש אחר.) הוסף אפרסקים, סוכר, תירס, תמצית וניל וזורקים עד לשלב היטב; להפריש.
  2. עובד על גיליון של קלף נייר, לחתוך 1 חתיכת בצק עלים במחצית, ואז לגלגל כל חצי לריבוע 10 אינץ ‘. בעזרת קערה, זכוכית, או חותך עוגיות, לחתוך 4 עיגולים (4 1/2 ס”מ כל) מתוך כל חצי. השתמש במעגלים כדי קו כוסות של 8 פח מאפין, מיצוב אותם כדי ליצור פגזים קטנים או סלים. שמור את כל שאריות הנותרים בצק כדי להתגלגל מחדש ולהשתמש עבור שלב 4, לפי הצורך.
  3. כפית תערובת אפרסק באופן שווה לתוך כוסות מאפין מרופדת את קונכיות בצק עלים; להפריש.
  4. מסדרים מאפה הנותרים על גיליון של קלף נייר לחתוך את 8 עיגולים, כ 3 ס”מ קוטר. מקום 1 על גבי כל כוס muffin, קיפול הקצוות של מאפה תחתית מעל הדף צובט בחוזקה לאטום כל עוגה.
  5. אופים עד פשטידות נפוחות חום זהוב עמוק, 25 עד 35 דקות. בזהירות להפעיל סכין קירוב סביב הקצוות של כל עוגה ומיד להעביר מגש. מגישים חמים או בטמפרטורת החדר.

    מחפש עוד רעיונות קינוח? בדוק את תוצרת בית שלנו עוגיות שוקולד שבבי מתכונים, פאי תפוחים מתכון, ו מתכונים של עוגת שוקולד.

<p>אלה קינוחים קיץ פשוטים הם הגודל המושלם להאכיל אחד, אז לנסות אותם בבית הבא שלך ברביקיו או מסיבת בחצר האחורית עבור בגודל נשיכה בגודל.</p><p><strong>מתכון:</strong> <strong>אפרסק וניל פאי פשטידת עוגות</strong></p><p>“title =” אפרסק וניל נפץ פשטידת פשטידות ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6473bbaf1a_-_peach-vanilla-puff-pastry-pies-recipe-opr0811-xl.jpg?crop = 1xw: 1.0xh, מרכז, למעלה & גודל = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= גנטיל והיירס

Loading...