עוף ושרימפס ביצה רולס

המתכון הזה עבור לחמניות ביצה אותנטיות ומוזהבות באדיבותו של מיכאל שולסון.

תשואות:

12

רכיבים
עבור עוף ושרימפס:
8 ג.
תוצרת בית או חנות קנה קופסאות נתרן נמוכה נתרן עוף
1
חבורה בצל ירוק, קצוץ וקצוץ בערך
2
חתיכת זנגביל טרי
4
שן שום
3 כפות.
מלח
3
ללא עצמות, חזה ללא עור
1/2 ליברות.
חסילון גדול
עבור ביצה רולס:
1/2
כרוב ירוק ראש
4 כפות.
מלח גס
1/2
חבורה כוסברה נובעת
1
צ ‘ילי אדום
1
תפוח גרני סמית
12
ביצה רול עטיפות
1
חלמון ביצה גדול
שמן קנולה
ביצה רול טבילה רוטב
כיוונים
  1. ממלאים סיר גדול עם נתחי עוף, בצל ירוק, שום, ומלח. מביאים לרתיחה על אש גבוהה. לכבות את החום ולהוסיף עוף. תן לעמוד 8 דקות. הסר עוף; לתת להתקרר. חותכים עוף לתוך 1/2 על ידי 1/2-by-inch חתיכות; להפריש.
  2. מחזירים נוזלים לרתיחה. מכבים את החום ומוסיפים שרימפס. תנו לעמוד 5 דקות. הסר שרימפס, תן מגניב. חותכים שרימפס לחצי לאורכו; להפריש.
  3. בקערה גדולה, לזרוק יחד כרוב ומלח. מקום במסננת ולתת ניקוז 20 דקות.
  4. בקערה גדולה נוספת, מערבבים יחד כוסברה גבעולים, צ ‘ילי, תפוח, עוף, שרימפס. מוסיפים כרוב וזורקים עד לשלב המשולב היטב.
  5. מקום 1 עטיפה על משטח עבודה קלים קלות. באמצעות סיכה, להתגלגל עד 1/8 אינץ ‘עבה. סובב את העטיפה כך ש 1 מהנקודות קרוב ביותר לקצה משטח העבודה. מקום על 2 כפות מילוי במרכז העטיפה ולוודא לכלול כמה חתיכות של שרימפס בכל ביצה רול. מקפלים את הנקודה הקרובה ביותר לקצה משטח העבודה למעלה ולמלא את המילוי, ולאחר מכן מקפלים נקודות בצד ימין ושמאלי על פני המילוי, ומגלגלים את העטיפה הרחק מכדי ליצור גליל.
  6. ממלאים סיר גדול עם תחתית כבדה עם שמן לעומק של 3 אינץ ‘. מניחים חום בינוני גבוה. כאשר שמן מגיע 375 מעלות על מדחום עמוק, מטגנים לחמניות ביצה, עובד אצוות, עד חום זהוב, כ 4 דקות. מגישים מיד עם רוטב טבילה.

<p>אותנטי ומטוגן זהוב, לחמניות ביצה אלה ממולאים עוף זנגביל, עוף זחל, שרימפס. צ’ילי אדום תאילנדי להוסיף בעיטה למילוי.</p><p><b>מתכון:</b> <b>עוף ושרימפס ביצה רולס</b></p><p><strong>קשורים: מאכלים מטוגנים ומפוארים</strong></p><p>“title =” עוף ושרימפס ביצה רולס ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6abb433fe3_-_chicken-shrimp-egg-rolls-recipe-mslo0111-xl.jpg?crop=1xw : 1.0xh, מרכז, למעלה & גודל = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= באדיבות מרתה סטיוארט

Loading...