זה עוף אופים טעם כל כך הרבה כמו פולחן Costco מועדף זה משוגע

קבל את המתכון כאן.

שדרג את גיליון האפייה שלך: Calphalon Nonstick Bakeware, $ 30; amazon.com

שאל כל קונה Costco על המאכלים האהובים עליהם מן הרשת הסיטונאי, אופים עוף חייב לעלות. אנשים אובססיבי. למרבה הצער, לא כל אחד הוא חבר (כולל את עצמי) כלומר, הם מחמיצים. למרבה המזל, המתכון החתימה שלנו הוא בדיוק כמו טוב, אולי אפילו טוב יותר.

עוף Bake

יונתן בולטון

אם מעולם לא היה לך אוף עוף, זה סטרומבולי בעצם ממולא מוצרלה, עוף, בייקון, רוטב קיסר, בצל ירוק. הערה צדדית: הבצל הירוק היה קצת מביך לי, אבל אני מבטיח לך שזה עובד. אל תנסו להחליף משהו יותר איטלקי, כמו פטרוזיליה או בזיליקום.

עוף Bake

יונתן בולטון

מתכון זה לא קשה בכל אמצעי, אבל זה לוקח קצת זמן – יותר זמן, לפחות, מאשר לחמם מחדש את אחד קפוא שתמצא ב Costco. ראשית, אתה צריך לבשל עוף. תיבנו חזה עוף חסר עור נטול עור, עם תיבול איטלקי ובישלנו את כולם במחבת לפני שחתכנו. כדי להפוך את הדברים לקלים יותר, פשוט להשתמש עוף rotiserie מגורר.

עוף Bake

יונתן בולטון

לאחר מכן, לרדד בצק פיצה בדיוק כפי שהיית עושה בעת ביצוע עוגה רגיל, נחמד ורזה. מורחים את ההלבשה הימנית למעלה ומטעינים אותה עם כל המילוי. ואז לגלגל אותו! זה יהיה מבולגן ומסורבל, אבל רק תמשיך להתגלגל. זה הולך להיות נהדר. צחצוח את החלק העליון עם לשטוף ביצים, מפזרים עוד גבינה (רק בגלל), ולהתכונן לאפיית עוף מפלצתי אתה עומד לטרוף. זה בטח יכול להאכיל עד שלושה אנשים, אבל בואו להיות אמיתי: זה כל כך טוב שתאכל את הכל בעצמך.

קוד PIN עבור מאוחר יותר:

תמונה

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...