ראנץ ‘סודה סודה: חקירה Delish

קונה קנה סודה: לסטר של Fixins ראנץ ‘סווד פוד סודה, $ 3.75 עבור 12 אונקיות; amazon.com.

כששמעתי לראשונה את המלים “סודה לחלב, “רציתי להקיא. מי שפוי היה רוצה לשתות החווה ההלבשה ?! אבל אחרי חפירה קטנה גיליתי שבז’אנר, אנשים רבים עושים זאת, ותחושת הסלידה שלי פינתה את מקומה לסקרנות. הייתי צריך לחקור.

תמונה

צ’לסי לופקין

אז בחודש מאי, טסתי לאיניוקרן, קליפורניה, כ -150 קילומטרים מצפון ללוס אנג’לס, וביקרתי את החברה מאחורי סודה בחווה, רוקט פיז בקבוקים, לראות איך – ו, אום, למה?!– הם עושים את זה. “דיברנו על איך אנשים לשים חווה על הכל”, אומר החווה אובססיבי המייסד ראיין מורגן. “זה המרקם של החברה שלנו עכשיו, כל הרעיון עם סודה ההלבשה החווה היא שאתה יכול לשתות אותו עם האוכל שלך.”

תמונה

צ’לסי לופקין

האובססיה של החווה היא אמיתית: האמריקנים צורכים את ההלבשה כמעט פי שלושה מהמתחרה הקרובה ביותר שלה, האיטלקית, וזו נקראת “הסכין של הצבא השוויצרי של תחבושות סלט”, כי זה יכול להיות בשימוש על כל דבר, מפיצה ועטיפות להמבורגרים וצ’יפס.

תמונה

צ’לסי לופקין

סודה חווה, לעומת זאת, היה גס כמו שאתה יכול לדמיין. בקבוק קר כקרח בחום של 90 מעלות לא היה כמעט רודף צמא; המשקה הלבן העכור טעים כמו חמאת עשבי תיבול. תודה אבל לא תודה.

תמונה

צ’לסי לופקין

אבל רוקט Fizz בהחלט על משהו: המייסדים הפכו את “סודה ברוטו” הרעיון לתוך רב מיליון דולר העסק. מעבר לחווה, המוכר העליון שלהם כוללים בייקון, PB & J, אגף בופלו.

אז, מה אתה חושב: האם הם הלכו רחוק מדי או היית מנסה את זה?

הורד את הדליש אפליקציה היום.

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...