סושי יווני הוא חטיף בריא הגוף שלך זקוק

קבל את המתכון כאן.

די הרבה אנשים נדרים להיות בריאים החל מ -1 בינואר, אבל כמעט אף אחד לא זוכר את הדבר הגדול היחיד שעמד בדרך: כדורגל. כל עוד משחקים עדיין ביום ראשון, כך גם מטבלים גביני, כנפיים פריך, נשות עמוסות. והרבה בירה. זה מה שעושה בלילות יום ראשון לא רק נסבל, אבל כיף … עד יום שני.

קנה עכשיו: Peiler ירקות, $ 9, amazon.com.

יווני Sushi

צ’לסי לופקין


אבל מהנה כמו משוגע, חטיפים מלוחים הם לאכול, הם יכולים לגרום לך להרגיש נפוח למדי ונורא למחרת. אמנם לא היינו ממליצים לוותר, נניח, עוף תאו ביחד (כי אנחנו אף פעם לא יכול!), אנחנו מאמינים במאזן. אז ביום שלאחר פינוק, אנחנו אוהבים לנטרל את הבחירות הלא בריא שלנו עם מנות טובות. כמו סושי יווני!

יווני Sushi

צ’רלי ג’ילט

סושי יווני הוא למעשה מלפפון מתגלגל מלא חומוס, פטה, עגבניות, שמיר וזיתים קלמטה. מלפפון הוא פריך לחות, ועם לחיצות של מיץ לימון טרי, כל רול טעם חטיף מרענן ביותר שאתה יכול אי פעם.

כדי להפוך את עצמו, לקלף רצועות דקות רזה של מלפפון באמצעות קלף ירקות (בצורת Y הוא הטוב ביותר). מכפיל את פרוסות מלפפון (כדי ליצור roll rollier), ולאחר מכן להפיץ מאוד שכבה דקה של חומוס מלמעלה. מפזרים עגבניות, זיתים פטה, נזהר לא overstuff, ואז להתגלגל בחוזקה. זה בא ביחד בתוך דקות והוא ייעלם בתוך שניות, אבל אתה אף פעם לא מרגיש אשם על זה.

קוד PIN עבור מאוחר יותר:

תמונה

הורד את אפליקציית Delish עוד היום.

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...