יש קשה לחסוך זמן האק כדי להפוך אלה קמח עוף מטוגן קערות

קבל את המתכון כאן.

אם אתה מנסה לאכול נקי – או להתמודד עם גוינת ‘פאלטרו של 5 ימים detox – להסיט את העיניים. במהירות. כי כל מה שנדרש הוא להסתכל על זה מחית- up של דרום הנוחות של מזונות הגדול ביותר (מוגש בקערה אחת!) כדי לגרום לך forgo סלטים כרוב מרק עוף מרק עוף. הארוחה הזאת היא התשובה של מאהב בשר ותפוחי אדמה לקינואה וקערות בודהה. זה בהחלט לא דיאטה מזון – זה יותר מקל על שלך, צלעות, סיפוק נשמה הנסיעה – ויש טריק רציני כדי להפוך את עוף סטייק nuggets ורוטב כי הולך על זה. זה סוג של שומר זמן שיגרום לך בפועל רוצה להכין סטייק מטוגן עוף. הבטחה.

עוף Fried Steak Bowl

יונתן בולטון

ראשית, תצטרך להגדיר תחנת מחפר, אשר נשמע מאיים יותר ממה שהוא באמת. אתה רק מקימה שתי קערות רדודות – אחת עם קמח, מלח, פלפל, אבקת שום וקאיין מעורבים יחד, ואחד עם ביצים מוכות – ממש ליד התנור. לקצוץ סטייק מקושק לתוך חתיכות בגודל נגיסה, מחממים מחבת מלא על סנטימטר גבוה עם שמן (מעל חום בינוני גבוה, השמן יהיה בוהק קצת כאשר זה נחמד ו חם חם). באמצעות מלקחיים, טובלים את חתיכות סטייק לתערובת הקמח, ואחר כך לתוך הביצים המוכה, ואז חזרה לתערובת הקמח. מניחים אותם בשמן, מטגנים את נאגטס בערך 2 עד 3 דקות עד חום זהוב, ואז לשים אותם על צלחת מרופדת מגבות נייר.

עוף Fried Steak Bowl

יונתן בולטון

הנה המקום שבו גרזן נכנס לפעולה: לסנן את רוב השומן, אבל לא את כל זה. אתה רוצה בערך 1/4 כוס שמאלה במחבת. מקציפים בקמח, כף בכל פעם, מבשלים את התערובת על אש בינונית. בום! יצרת רק רו, כל במחבת מאוד. לאט לאט לחטוף את החלב, מתבלים במלח ופלפל (ואולי קמצוץ של קאיין, אם אתה אוהב בעיטה), ואתה מוכן ללכת.

החלק הטוב ביותר על קערות אלה הוא שאתה יכול ליצור לבנות- your- ארוחת ערב משלך בר, הגדרת קערות של תוספות ומאפשרות לאנשים להתאים אותם כפי שהם רואים לנכון. תפוחי אדמה פירה הם חובה עבור הבסיס, אם כי מחית תפוחי אדמה מתוקים, אורז או רומן מגורר יכול גם לעבוד.

באשר toppings, להשתולל:

 • תירס
 • גבינה מגורדת
 • בצל צלוי
 • אפונה
 • שעועית ירוקה
 • בצל ירוק (או עירית)
 • רוטב חריף

  אתה לעולם לא להכות את הכונן דרך אחד מאותן קערות KFC שוב.

  קוד PIN עבור מאוחר יותר:

  תמונה

  עקוב אחר אינסטגרם.

  Loading...