זה פיצה ארוחת בוקר תירס הוא ארוחת בוקר אתה אף פעם לא ידעת שאתה צריך

אני אוהבת לחם תירס, את אוהבת לחם תירס, את כולם בתבשיל התבלינים של דליש לאב. למה זה לקח לנו כל כך הרבה זמן לחשוב על ארוחת בוקר תירס מדהים הוא מעבר לי. מצטער על האיחור! אבל אני מבטיחה זה פיצה בייקון ביצים ביצים עושה את ההמתנה כל כך שווה את זה.

לחם תירס Breakfast Pizza

צ’לסי לופקין

הרעיון של זה מבריק mashup הגיע מנהל האתר שלנו. כשסיפרתי לה שאני תקועה איך להכין לחם תירס לארוחת בוקר (מוחי היה תקוע על תבשילי תירס וסנדלרים … חכה מה?), היא פשוט אמרה לי סתם להכין מחבת תירס בסגנון פיצה, כאילו זה לא היה עניין גדול . אבל “פיצה” עם קרום תירס וכל הפיצוצים BEC הוא עסקה גדולה. זה מדהים.

לחם תירס Breakfast Pizza

צ’לסי לופקין

הבסיס של המתכון הזה דומה שלנו פאי תמאלה ו מחבת עוף לברביקיו. הכן קופסה של תערובת תירס JIFFY תירס, רצוי להשתמש קצת שמנת חמוצה, ואופים אותו בשכבה דקה במחבת גדולה. זה הבסיס שלך! משם, התהליך הוא דומה מאוד מדהים שלנו ארוחת בוקר פיצה. מפזרים חבורה של גבינה ובייקון על הקרום ואז סדק את הביצים ממש למעלה. אופים עוד 15 דקות, או עד הביצים מבושל לטעמך.

לחם תירס Breakfast Pizza

צ’לסי לופקין

עד עכשיו, אתה כנראה לא השתוקק פיצה תירס. אבל נגיסה אחת של התחתית הפריכה, התירס העסיסי, הגבינה החדה, הבייקון המעושן והחלמון המטורף, כדאי שתאמינו שתשתוקקו עכשיו. כל הזמן.

קבל את המתכון כאן.

מספר PIN עבור מאוחר יותר

תמונה

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...