איך לעשות חג ההודיה ללא חלב

ראשית, הקוראים, מתנצלים על היעדר כל כך הרבה זמן. היה לי שורה של מזל רע עם מחשבים ובריאות שלי שעשו בלוגים קצת קשה (פרטים בהודעה הקרובה), אבל חזרתי לפעולה, וטוב יותר מאשר אי פעם. לעת עתה, בואו רק לומר שהיום, אני אסיר תודה במיוחד על ביטוח השוכרים ו- Epi-Pens.

בחדשות טובות יותר, אני מבלה את טורקיה ביום בבית המשפחה של החבר שלי בדנוור עכשיו. באופן מסורתי, בילינו את Christmases כאן, ואת חג ההודיה במקום של אמא שלי בניו ג ‘רזי, אבל השנה המשפחות שלנו ביקש בנימוס להחליף את החגים. בעוד אנו שמחים להתאים את יקירינו, הייתי בחשאי (ובאנוכיות) מודאג. חג ההודיה שבו אמא שלי לא תהיה סביב לבשל את כל המועדפים שלי ללא חלב ?! איך אנהל? זו הפעם הראשונה שאני באמת אחראי על ארוחה החג, ויש לי תמונות מנטליות של א חתיכות של אפריל-בסגנון אסון.

למרבה המזל, הבחור שלי ואני יודעים את הדרך שלנו במטבח בסדר. צירנו יחד תפריט של כמה מהכתבי העת והאתרים האהובים עלינו שחשבנו שלא יהיה מסובך מדי לנסות עם כמה תחליפים:

 • בטורקיה קלטה תפוחים ותבלינים
 • שיטקי פטריות ומילוי עשב טרי
 • נבטי בראסל מבושלים עם אפלווד מעושן בייקון
 • פירה תפוחי אדמה עם שום אפוי
 • סנגריה רוטב חמוציות
 • פלקן שחור
  יש מזון שלם לא רחוק מדי מהמקום שבו אנחנו נמצאים, ולכן הצלחנו להצטייד על המצרכים שלי. חמושים עם טונות של משי, איזון כדור הארץ, וכמה רייס Whip, אנחנו מנסים באומץ להפוך את הארוחה כולה הן חלב חינם בשבילי, עדיין טעים מספיק כדי לספק את כל המשפחה שלו – משימה מסובכת, בהתחשב בכך שהם יכולים לאכול את כל הדבר האמיתי.

  תמונה

  עד כה, הציפור נמצאת בתנור, רוטב החמוץ מצמרר במקרר, ועוגת הפקאן מתקררת על מתלה. (וידוי: רימתי קצת, והשתמשתי בקרום קפוא מראש ללא קרום, שמצאתי בזמן הקניות, אל תספר למרתה סטיוארט.)

  תמונה

  לא בטוח אם הכל יהיה הצלחה, אבל אני אחזור לאחר הארוחה עם הערות טעימה מהמשפחה.
  מה איתך? האם יש לך כל החג- free הודיה מועדפים? אני אשמח לשמוע מתכונים ללא אלרגן שלך רעיונות החלפה! (כל סיפורי אימה הודיה אתה רוצה לשתף יהיה מוערך, גם, במקרה שאר התפריט שלנו לא מסתדר, ואנחנו בסופו של דבר רק רוטב חמוציות ושתיית יין.)
  חג הודיה שמח!

  Loading...