פריטו עוגה טירוף גורם לכולם להרגיש כמו זוכה

בין אם הם נקראים פריטו פאי, הליכה טאקוס או כובע קש טקסס, יש די הרבה תגובה אוניברסלית אחת לנסות את המנה הדרומית-מערבית: Whoa. בדרך כלל ואחריו, “אני לא יכול להאמין כמה טוב זה טעם!”

פרוסות פתוחות של צ’יפס תירס מחומצות בצ’ילי, גבינה ושמנת חמוצה, אולי לא הארוחה הכי סקסית, אבל זה לא ייאמן. כריסי טייגן אוהבת את המנה כל כך הרבה שהיא כללה גרסה בספר הבישול החדש שלה, ואחרי שראיתי את זה, תהינו איך נוכל לקחת את המנה הזאת לשלב הבא.

במקום צ’ילי משומר, כמו שהשתמשנו בטבלית הגבינה הצ’יליית שלנו (עוד ארוחה חגיגית אידיאלית – במיוחד אם אתם מתארחים במסיבת שעונים), הכנו את הבשר הטחון שלנו, תוך כדי בישול, ואז הוספנו את העגבניות הקצוצות -רו-טל FTW! – ושעועית פינטו. שניהם צריכים להיות סחוט; זה יבש יותר לקחת על צ ‘ילי, אז זה לא הופך את רולס רול טבעת רך או מדולדלת.

תוצרת בית Chili for the Frito Pie

צ’לסי לופקין

הבסיס של צלחת זו הוא שתי צינורות של בצק רול בצק. לשבור את המשולשים, ולאחר מכן לסדר אותם על גיליון אפייה בצורה דמוית שמש עם בסיס של כל משולש חופף, ככה:

סהר Roll Ring

צ’לסי לופקין

עכשיו אתה מוכן ליצור טבעת של בשר על גבי, מכסה את הבסיס של המשולש בצק הסהר. תלמי את זה – אתה רוצה את אלה מתפוצץ עם מילוי. גבינה ופריטוס מתפוררים.

עשה that Frito Pie

צ’לסי לופקין

עכשיו אתה מוכן להפוך את הקצוות המחודדים של הבצק של הסהר מעל לתערובת הבשר והגבינה, וליצור טבעת של טעימות מוחלטת. אתה לא צריך לצחצח את הדף של בצק עם ביצה מוכה, אבל זה נותן לך נקודות מצגת מרכזי (זה קרום חום זהוב!).

פריטו Pie Ring

צ’לסי לופקין

לאחר שיזוף מהיר בתנור – די זמן לבשל את הבצק ולהמיס את הגבינה – אתה מוכן לחתוך ולהגיש.

טיפ Pro: כי החור באמצע הטבעת הוא מושלם עבור dolloping כמה שמנת חמוצה, guacamole, או מה piques fancy שלך.

פריטו Pie Madness

צ’לסי לופקין

מגישים את זה במסיבת שעון, יהיה לך ניצחון מובטח, לא משנה את הציון הסופי.

קבל את המתכון.

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...