היית לדחוף את סנטה מחוץ לגג עבור זה “סנטה סעיף” בהשראת קקאו חם השראה

קבל את המתכון כאן.

אם אתה ילד של 90, טים אלן היה בעצם האב השני שלך וסנטה קלאוס. הוא פסק על המסך הקטן כמו טים “איש כלי” טיילור ב שיפוץ ביתי, ובשנת 1994 הוא לקח את צחוק הנביחות שלו (ואת הסרקזם שלו) לתיאטרון הקולנוע כמו סקוט קלווין, האיש שמפחיד בטעות את סנטה מהגג שלו, ומתוקף “סעיף סנטה”, צריך להיות קריס הבא קרינגל.

זה עונה החג חייב לצפות, יחד עם סיפור חג המולד וה גרינץ ‘, אבל למרות התהילה שלו, אלן מקבל לגמרי outshined על ידי ג’ודי שדון. או ליתר דיוק, ספל הקקאו החם של ג’ודי. בלילה הראשון שלו בקוטב הצפוני, ג’ודי מגישה ספלי כסף מלאים במתכון השוקולד החם שלה, משקה שלקח לה 1,200 שנה כדי להשתלט.

קנה את זה עכשיו: ספל כסף, 25 דולר; אמזון

סנטה Clause
סנטה סעיף / וולט דיסני תמונות / Giphy

המשקה נראה שווה לחכות. מאוחר יותר, כאשר סנט ניו ניק יש מתקן עוגיות קקאו מותקן מזחלת שלו (מהלך גאוני על פי הגיבורים שיצרו פיצה רול ומפיקים שמפניה שלהם מקררים), אתה מקבל את הצצה האמיתי הראשון של שוקולד , אשר נראה עשיר במיוחד ועבה. כמעט כמו גנאש.

סנטה Clause-inspired hot cocoa

צ’לסי לופקין

מאז 1994, חלמתי על הקקאו הזה – ומצאתי סוף סוף מתכון שראוי לג’ודי עצמה. זה אולי לא לקח מאה שנה פלוס (בני תמותה בלבד אין לי זמן כזה!), אבל זה ריף על שוקולד שתייה אירופית, סוג של סוג שהוגש מאפיית העיר המפורסם של ניו יורק.

סנטה Clause-inspired hot cocoa

צ’לסי לופקין

זה כל כך עשיר שאתה רוצה לפצל ספל עם חבר – או אולי לשרת אותו כוסות בגודל ירה, אם אתה לא chocoholic. אבל באמת, כל שליטה עצמית יהיה להתאדות שלוש לגימות פנימה.

סנטה Clause-inspired hot cocoa

צ’לסי לופקין

כמו ג’ודי, זה לא חם מדי, עם תוספת של שוקולד, אם כי אני נכשל בה מבחינה אחת: שלי נע, לא מזועזע, כי יש לך אי פעם מחזיק שייקר מלא קקאו חם, מנסה לא לתת לה להתיז ?! למרבה המזל, יש לי עדיין, 1,178 שנים כדי להשתלט על הצעד האחרון.

קוד PIN עבור מאוחר יותר:

תמונה

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...