זה 15 $ סם של מחבת מועדון פאן היה מדורגת אחד הטובים בעולם

מחבתות מחבת הם הכרח אפילו את הטבחים הבסיסיים ביותר, ולכן כאשר אתה מוצא אחד טוב, אתה נוטה להיאחז בו. עם כל כך הרבה נקודות מחיר שונות זמין, אם כי, זה יכול להיות קשה לדעת כמה להוציא על אחד. חדשות טובות עבור קונים חסכני – דוחות הצרכן נבדק לאחרונה עשרות מחבתות nonstick ואת דירוג הדף קל להפליא על הארנק שלך.

קונים את זה כאן: יומי שף Nonstick Fry Pan, $ 15; המועדון של סאם

בין שלושת הראשונים (זה קשור השנייה) היה 15 $ פאן מ ‘סם קלאב. ה -10 “Daily Chef Nonstick Pan”, שעד מהרה ייקבע מחדש כחבר של מארק, זכה ב -81 נקודות מהצרכן. הוא זכה לדירוגים “מצוינים” לבישול, לשחרור מזון לא סטיק, לניקוי ולטיפול בטמפרטורה.

שחרור מזון לא סטסטי נבדק על ידי בישול ארבע ביצים ברציפות, ודירוג מצוין אומר שכל ארבעת החליק את המחבת ללא התנגדות, על פי הדו”ח. ארוחת בוקר עבור קהל פשוט יש הרבה יותר קל לנקות אחרי.

תמונה
המועדון של סאם

מועדון סם קלאב גם הרוויח “טוב מאוד” עמידות nonstick ו ‘טוב’ עבור עמידות הידית. באופן מרשים, בקטגוריית השפל, דוחות הצרכנים מצאו “אין ליקויים ניכרים בביצועיו”.

שני פאונד אלומיניום מחבתות הם בטוח מדיח כלים תנור בטוח עד 400 °. הם יכולים למצוא בחנויות של סם קלאב רק 15 $, או אם אין לך חברות, על אמזון בסביבות 30 $.

באופן מפתיע, את השף היומי פאן להכות יותר יקר מותגים כמו Le Creuset ו Cuisinart. המחבת היחידה שדורגה גבוה יותר היתה Zwilling J. Henckels 10 “ו 8” מחבתות, אשר הרוויח 87 נקודות סה”כ ניתן למצוא על אמזון עבור $ 114. המחבת כי קשרו, נחושת אדום נחושת, זמין על אמזון עבור $ 45.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...