15 דברים שאתה צריך לדעת לפני ביקור חלב המלכה

אם אין לך לפחות זיכרון ילדות אחד של ביקור Dairy Queen עבור חרוט רך לשרת או פודג חם sundae, אז אתה בטח חי מתחת לסלע. זה חנות ממתקים אהובה לגמרי – ומסיבה טובה. טיפולים כמו בר דילי קלאסי בננה ספליט, בתוספת blizzards מלא טעון, הם יותר ממספיק כדי לשמור על אפילו שונאים קינוח הגדול חוזר יותר. אבל יש הרבה היסטוריה מאחורי הדלתות של DQ כי אתה בהחלט צריך לדעת לפני הגלידה הבאה שלך לרוץ.

1. הכל התחיל בשנת 1938 עם מתכון הרוצח.

הנוסחה המקורית לקרח הגלידה הרכה של DQ נוצרה ב -1938 – אף על פי שהמיקום הראשון של “Dairy Queen” לא נפתח עד 1940 ב Joliette, IL. החנות עדיין שם ועכשיו היא ציון דרך של העיר.

תמונה

חלב המלכה

2. יש סיפור מאחורי שם המלכה חלב.

החנות הראשונה נקראה “Dairy Queen”, משום שהאיש שמאחורי המשרת הרך שלו, ג’ק מק’קלו, אמר כי יצירתו היא “מלכה בקרב מוצרי חלב”.

3. בליזארד לא הומצא עד 1985.

זה היה כל כך פופולרי בפופולריות כי DQ נמכרו 175 מיליון סופות שלגים בשנה הראשונה לבד. אנחנו לא יכולים לומר שאנחנו מופתעים מזה – אחרי הכל, עשינו את הדירוג הטוב ביותר טעמים סופת שלג.

תמונה

חלב המלכה

4. DQ יש סופה מיוחדת שנעשו עבור משפחת המלוכה.

רויאל בליזארד החדש של רויאל קווין טעון ברוטב במרכזו, כך שזה דומה ליצירות הליבה של בן וג’רי – אלא שהם מתערבבים עם כל התפריטים האהובים עליכם כמו אורו מתפורר ועקיצות גבינה.

5. חלב המלכה לעתים קרובות נותן גלידה חינם משם.

שמור על קשר עם המותג כאן Delish וגם על חשבונות מדיה חברתית שלה כדי לקפוץ על עסקאות כמו חינם קונוס יום ודברים את הפנים עם רך לשרת ללא תשלום.

צפה בהודעה זו על

בכל רחבי העולם אנשים יגידו # ConeWithMe ביום שני, 16 מרס חינם קונוס יום. עם מי אתם חולקים קונוס? הגבל חרוט וניל קטן לכל לקוח במיקומים המשתתפים. כל היום.

פוסט משותף על ידי דארי קווין (@ dairyqueen) ב

6. רכה לשרת שלה הוא סימן מסחרי.

טוב סוג של. זה מתולתל- Q על גבי קונוס שלך או כוס הוא מהלך DQ חתימה וזה חלק מהסימן המסחרי של החברה. בנוסף, DQ לשעבר של המיתוג הראשי מייקל קלר, לא ייתן לאף אחד לקבל את הידיים על המתכון. “הנוסחה נשמרת בכספת ויש רק כמה מפתחות”, אמר ל- ABC.

7. בר דילי האיקוני הומצא ב -1955.

את השוקולד מכוסה לטפל גם תכונות כי תלתל החתימה במרכזו, אשר הוצג לראשונה על ידי רוברט לית’רלנד, הבעלים של חנות ב- Moorhead, MN. ניתן להזמין אותו עם מעיל דובדבן או קרמל.

תמונה
טוויטר / חלב המלכה

8. הטעם הפופולרי ביותר של Blizzard הוא Oreo.

ללא שם: אבל אתה כנראה כבר ניחשת זאת, נכון? בגלל גלידה, עוגת גבינה, כמעט כל קינוח על הפלנטה הוא עשה טוב יותר עם Oreos. עוגיות ושמנת לנצח.

9. חלב המלכה יש מקומות בלמעלה מ -30 מדינות.

אם אתה מתכנן לנסוע, חפש אחד מ -6,000 חנויות DQ ברחבי ארה”ב ובמקסיקו, יפן, ערב הסעודית וקנדה.

10. כאשר אתה מזמין כוס או חרוט, אתה לא ממש מקבל גלידה.

לדברי החברה, DQ המותג רך לשרת אינו זכאי להיקרא גלידה: “כדי להיות מסווג כמו גלידה, המינימום תוכן חמאה חייב להיות 10 אחוזים, ואת רכה לשרת שלנו יש רק 5 אחוז שומן”.

תמונה

מלכת חלב

11. סופה הגדולה ביותר אי פעם היה 22 מטר.

בשנת 2005, מישהו ב ספרינגפילד, MA החליט לשבור את הרשומה הגדולה בעולם של סופות שלג. זה שקל 8,224.85 פאונד ועמד 22 מטר.

12. לא נוצר ספק במלך חלב בשנת 1986.

זמרת ההופעות גוון סטפני ואחיה, אריק, עבדו באותה עת ב DQ. שם הם דנו ביצירת להקה עם חבר מייסד אחר, ג’ון ספנס.

תמונה

13. כל סופת שלג הופכת כלפי מטה לפני שהיא מוגשת.

החברה אוהבת להגיד את זה כי זה “חוגגת חשיבה אחרת” וכי “הפילוסופיה הפוכה פועלת עמוק במערכת DQ.” אבל זה סוג של גימיק שיווקי: אם Blizzard שלך נכשל לבצע את הטריק, החנויות אמורות לתת לך את הפינוק על הבית. מה עוד, אם Blizzard שלך הוא לא התהפך מולך, אתה יכול לקבל אחד חינם על הביקור הבא שלך.

תמונה
חלב המלכה

14. עוגות הגלידה שלה מיוצרים באמצעות מכונת רך לשרת.

החלק המפתיע ביותר לראות את עוגת הגבינה המלכה דורי שנעשה הוא צופה העובדים לקחת מחבת עוגה עד למכונה לשרת רך ויוצקים ישירות ממנו, ויצרו את הבסיס ואת הקירות של העוגה. בדוק את הווידאו בחלק העליון של הסיפור כדי לראות מה קורה לאחר מכן.

חלב Queen

יונתן בולטון

15. DQ מחזיק שיא עולם גינס עבור עוגת גלידה הגדולה.

זה היה 14 מטר ושקל יותר מ 10 טון. לראות את זה בעצמך.

קוד PIN עבור מאוחר יותר:

תמונה

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...