יעד מוכרת $ 18 תיבות יין שווים ארבעה בקבוקים

למרות רבים שלה מעשי, יין תיבה לא תמיד נראה classiest. תשאיר את זה היעד כדי לתכנן תיבה כי תוכל לרדת לתוך עגלת הקניות האדומה שלך ללא מחשבה שנייה – וזה אפילו קל יותר להביא למסיבות (או לאחסן במקרר שלך) כמו מתחרותיה.

קו קומפקטי של קוביות יין מגיע ב 10 זנים, עם שני אדומים ולבנים בתערובת. יש ריזלינג, פינו גריגיו, סוביניון בלאן עבור צוות לבן, אדום Blend, קברנה סוביניון, ופינו נואר עבור צוות אדום, בין היתר. כל 3 ליטר קוביה מכיל את המקבילה של ארבעה בקבוקי יין, מה שהופך את תג מחיר $ 17.99 די dang מושך.

תמונה

יעד

קוביות לבוא עם זרבובית לשים על החזית עבור קל לשפוך, ומאז הם אטומים, להישאר טרי עד ארבעה שבועות. סוקרי היעד ציינו כי “הזרבובית נוחה במיוחד”, והאריזה עצמה חותכת על הפסולת. הדעות על הטעם היו מעורבות במעורבות, וחלקן כינו אותו “היין הטוב ביותר שמצאתי” (סוביניון בלאן) ואחרים אומרים כי “בקושי יכול לשתות אותו” (קברנה סוביניון).

צפה בהודעה זו על

זה יום שישי! בדוק את קוביית היין. זה ארבעה בקבוקי יין וזה טרי במשך ארבעה שבועות! זמין במגוון טעמים ורק $ 17.99 �� || #targettherapy

פוסט משותף על ידי Targettherapy (@targettherapy) ב

התלונה היחידה שעלתה לעתים קרובות: הקפד לאחסן אותו הפוך, אחרת הוא עלול לדלוף. קוביות היין של היעד נמצאות כעת בחנויות, אם כי FYI, הזמינות עשויה להשתנות מאזור לאזור. אם זה עדיין לא בחנות שלכם, שימו לב – לדברי טרג’יי, היין והבירה היו החלוקה המהירה ביותר במחלקת המזון והמשקאות שלהם בשנה שעברה, כך שלקוחות יכולים לצפות ליותר משניהם במהלך 2018.

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...