איישה קארי אבוד 20 פאונד על ידי טוען על מזונות בריאים אלה

אם אתה עוקב אחר הבלוג של איישה קארי, תוכנית טלוויזיה או חשבונות מדיה חברתית, אתה יודע שהיא כל על מזון איכותי. ההודעות האחרונות שלה ב- Instagram Foodie כוללות מנגו דבש, מרגריטה היביסקוס, ותמרינג מזוגגות כדורי בשר, והיא תמיד מבשלת משהו טעים בהופעה של רשת המזון שלה, בית המטבח של עיישה.

ולמרות דרכים supermom שלה איזון תוכנית טלוויזיה, בלוג, ספר בישול, שני ילדים מקסימים, ואת הארוחה prepping לעצמה ואת בעלה סטף קארי, איישה עדיין נאבק עם משהו כל אמהות מכירים – לאבד את המשקל האחרון של התינוק שלה.

עיישה, שאיבדה 20 קילו מאז ינואר, סיפרה לפופסוגאר כשהגיעה הצעירה לגיל 1 ו -2, היא החליטה: “אין לי עוד תינוק, אני צריכה להגביר את זה, אין לי תירוץ”. אז, היא amped שלה workouts, הכוללות אגרוף, SoulCycle, kettlebell workouts והרבה קרשים.

צפה בהודעה זו על

תמיד רציתי לשים שיר lyric לאחד התמונות שלי כאשר אני לא יכול לחשוב על שום דבר אחר לומר … הנה זה הולך. “קארי עם הזריקה רק תגיד להם לקרוא לי סטפני.” ���� ����

פוסט משותף על ידי איישה קארי (@ayeshacurry) ב

היא סיפרה POPSUGAR היא מודאגת יותר להישאר פעיל מאשר בעקבות דיאטה קפדנית. “אני לא תזונאית, אבל אני לא חושבת שאנשים צריכים להמשיך בדיאטה ולשנות את אורח חייהם”, אמרה. “זה על איזון ולא לשלול את עצמך מה שאתה אוהב.”

כמובן, יש לה כמה מצרך מזון כדי לעזור לה להישאר בכושר מעולה. איישה אמרה שהיא אוכלת המון “מזונות בצפיפות” כמו שעועית, דגים מעושנים, חלבונים קלים ואבוקדו. היא גם מעריצה של מרקים זופא Superfood, שבו היא קבוע הודעות על מדיה חברתית. עם מקום indulges מדי פעם כמו קוקטיילים ועוגת חמאה, התוכנית שלה נשמע די סביר.

צפה בהודעה זו על

האביב הוא כאן והגיע הזמן #superfoodsoup! @ zupanoma הוא fav שלי לארוחת בוקר מהירה או חטיף על לרוץ … וזה כל הזמן בימים אלה! קישור ביו עבור מיוחד שלי ✨Super Glow✨ bundle #soupsquad #drinkzupa

פוסט משותף על ידי איישה קארי (@ayeshacurry) ב

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...