מקדונלד ‘ס של ארוחת בוקר כריכים עשוי להיות מקושר ל 22 מקרים הרעלת מזון

טרי של החדשות כי מקדונלד ‘ס היה מושך סלטים מ כ 3,000 מקומות לאחר התפרצות טפיל כי נגועים לפחות 436 אנשים, הרשת היא כעת להתמודד עם בעיה נוספת אפשרית עם בטיחות מזון, אם כי בקנה מידה קטן בהרבה.

כפי ש Business Insider דיווחו כי 22 אנשים דיווחו כי חלו בסימפטומים של הרעלת מזון כמו בחילה, הקאות ושלשולים בין התאריכים 4-21 באוגוסט. מחלקת הבריאות של ניו יורק ראיינה 15 מהאנשים האלה, וכולם אמרו שהם אכל כריכי ארוחת בוקר במיקום של מקדונלד’ס בג’יימסטאון, ניו יורק.

“מקדונלד’ס משתפת פעולה באופן מלא עם החקירה הזו, והיא עוקבת אחרי כל ההמלצות של מחלקות הבריאות של המדינה והמחוז, בעוד החקירה נמשכת”, אמרה המחלקה בהצהרה משותפת עם מחלקת הבריאות של מחוז צ’אוטאוקה.

בעל הזיכיון סגר באופן זמני את המקום כדי לנקות את אזור הכנת המזון, לסקור את הכנת המזון ולקבל אספקה ​​טרייה של מרכיבים. כריכי ארוחת הבוקר מהמסעדה, כמו גם דגימות החולה, נשלחו לבדיקה במעבדה לבריאות הציבור של מדינת ניו יורק באלבני.

עם זאת, כמו כתב העת דיווחים, כריסטין Schuyler, מנהל בריאות הציבור במחוז אמר כי “בדיקה ראשונית חזר שלילי”, אם כי בדיקות נוספות עדיין ממתינים. שויילר הוסיף כי “אין כיום מקור מזוהה למחלות אלו ואין עדות לכך שניתן להפיץ את המחלה מאדם לאדם”. כמו כן, לא היו דיווחים אחרים על מחלות במקומות אחרים של מקדונלדס.

אנריקו פרנקני, הבעלים והמנהל של הזיכיון, הסביר כיצד מיקומו מטפל בחדשות. “אנו משתפים פעולה עם מחלקות הבריאות של המדינה המקומית כאשר הם חוקרים דיווחים על מחלה לא מזוהה ומקורו”, הוא אמר בהצהרה ל Business Insider. “מכיוון שבריאותם ובטיחותם של הלקוחות שלנו היא תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו, מתוך שפע של זהירות, סגרנו באופן יזום מסעדה לניקוי ותברואה, אנו מצפים לפתיחה בקרוב”.

תמונה
קון פולוס

הזמן מראש עכשיו Delish ספר בישול,

Loading...