3 דרכים כפול ההזמנה Chipotle בחינם

Chipsotle אובססיבי, אולי כדאי לך לשבת על זה: גילינו גרזן עבור ביצוע כבר שתי הידיים שלך בוריטו אפילו גדול יותר. בחינם.

תודה על דילן גרוס של Apartmentlists.com, יש כמה טריקים ניסו- and- אמת מובטחת כדי למקסם את ההזמנה שלך להכות את גודל הבוריטו שלך על ידי לפחות 86 אחוזים. אבל אתה צריך לדעת שגרוס אכל את דרכו באומץ דרך 35 בוריטוס – וללא ספק הר של כולסטרול – להוכיח שהפרצה הזאת היא העסקה האמיתית, הגדולה ביותר. הבריטוס הגדול שלו שקל בממוצע 32 גרם, כמעט כפול ארוחה רגילה 17 גרם. וזה כנראה מספיק מזון כדי להאכיל אותך ואת חבר שתי ארוחות. בנוסף, עם BUGO של הרשת מתמשך, אתה יכול כנראה לצבור מספיק אוכל לאכול Chipotle במשך כמה חודשים ישר – אשר, מסתבר, הוא רעיון לא כל כך רע.

הנה איך אתה יכול להבקיע בגדול ברשת Tex-Mex:

1. להזמין קערה בוריטו, אבל לבקש שני טורטיות בצד

תמונה

Flickr Creative Commons / juliusmayojr

לדברי Grosz, שרתי Chipotle לעתים קרובות להוציא חלקים גדולים יותר ב קערות בוריטו בגלל “חוסר אילוצים טורטיה”. למעשה, לפי החישובים שלו, זה הביא 15 אחוזים יותר מרכיבים בממוצע. התפיסה היחידה היא שאולי זה לא יכול להתאים כל אחד טורטיה, אז זה המקום השני מגיע. גלישת פעמיים תבטיח הבוריטו שלך שומר על טופס חסון, כמו יומן. למרות שזה עשוי להיות מיומנות תצטרך לרכוש, זה לא עולה כל תוספת, אז זה בהחלט כדאי. תרחיש מקרי יותר, אתה לפצל את סתימות בין שני burritos ו בום: פעמיים את הכיף!

2. פעמיים הכל. כן הכל.

אורז לבן או חום? שניהם. שחור או שעועית pinto? שניהם. שאלו חצי לכל אחד על כל מה שהוא הציע. וכן, זה כולל את חלבון. בדרך זו, תקבל 93 אחוז יותר ללא תשלום נוסף. אתה תקבל תשלום עבור בשר יקר יותר כמו סטייק או קרניטה. אני מתכוון, הנה ההיגיון (מצחיק):

תמונה

באדיבות Instagram / fuckjerry

3. למעלה עם כל הצדדים הידועים פחות

תמונה

Flickr Creative Commons / Taz

אם אתה לא בדרך כלל ללכת על סלסה ניצבים תירס, ירקות fajita, פיקו דה Gallo, שני (או שלושה) סוגים של סלסה עכשיו זה הזמן להתחיל. הם לא עולים פרוטה נוספת והם נחמדים, תוספות חדות ל burrito שלך. ללא שם: בנוסף, הם veggies כך בסדר קולוסלי שלך הוא בסדר גמור, נכון?

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...