ג ‘סי ג’ יימס דקר היה הכי מדהים “ידידים 30 יום הולדת

ג’סי ג ‘יימס דקר חגגה את יום הולדתה השבוע את הדרך כל 30 בן חברים אוהד צריך – עם צד הנושא האולטימטיבי שהביא את הסיטקום האהוב 90s לחיים. לדברי Instagram של דקר, המשפחה שלה זרק לה את “יום הולדת אינטימי ארוחת ערב”, ואת תשומת הלב שלהם לפרטים יגרום מוניקה גאה.

צפה בהודעה זו על

תודה על כל רצונות יום ההולדת! אף פעם לא דמיינתי שאני יהיה לחגוג את יום ההולדת ה -30 שלי עם הולדתי החדש על boob שרצה לחגוג באותו רגע lol ממש המשפחה שלי מכיר אותי טוב מדי וזרק לי “חברים” ארוחה יום הולדת אינטימי! כל כך אסיר תודה על המשפחה והחברים שלי ואיפה אני נמצא בחיים שלי ולא לקחת את זה כמובן מאליו

פוסט משותף על ידי ג ‘סי ג’ יימס דקר (@jessiejamesdecker) ב

דקר, שאחרונה ילדה את בנה השני עם בעלה אריק דקר, הציגה עוגה מדהימה תלת-שכבתית, מעוטרת במילים “האחת איפה ג’סיקה טורנס 30”, התייחסות לכל כותרות הפרקים. השכבה הראשונה מראה את קו הרקיע של ניו יורק; השני הוא נראה כמו דלת הכניסה של מוניקה, עם מסגרת תמונה סביב העינית; ואת העליון הוא בצורת כמו חמוד ביותר ספל המרכזית.

קנה עכשיו חברים מסגרת דלת צהובה, $ 32; אמזון

בתמונה, דקר עושה כמה ריבוי משימות רציניות, אבל אתה עדיין יכול להבחין בה “רחל” תג שם. אחותה הציגה תמונה של שני גם, כיתוב זה “רחל למוניקה שלי!”

צפה בהודעה זו על

רחל למוניקה שלי! אחת היו ג’סיקה פונה 30! יום הולדת שמח לחברי הטוב ואחותי! אני אוהב אותך כל כך ❤️����Thank אלוהים יש לי אותך עבור אחותי הגדולה!!

פוסט משותף על ידי סידני Rae בס ✝ (@sydneyraebass) ב

בשנת 2017, אמר דקר לנו שבועי היא נרדמת למופע כל לילה (ועשתה זאת במשך 10 שנים ענק!), אז כמובן קישוטים המפלגה הם חברים-אושר סופר. יש אזכורים למיס צ’אנדלר בונג, לרג’יינה פלאנגה ולרחוב תימן 15, שם צ’נדלר מעמיד פנים שהוא הולך כדי להיפטר מג’ניס. שלט יום ההולדת שלה היה משתקף אפילו אחרי רחל, כפי שניתן לראות ב “איפה הם כל סיבוב 30.”

גלול כדי לראות תמונות נוספות מהמסיבה של דקר, ולקבל קצת השראה משלך חברים באש.

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...