אמריקן איירליינס קפטן הזמין 40 פיצות לנוסעים של הטיסה שלו שהוסב

לאחרונה, טיסה שהייתי עליה התעכבה ארבע שעות בערך. חברת התעופה הביאה כמה חטיפים עצובים – צ’יז’ס – שלה, מיני אורו וכדומה – כמין “אני מצטערת שהיית אמור להיות בבית לפני שעתיים, אבל הנה קצת אוכל, “מחווה. לקפטן של אמריקן איירליינס היה אותו רעיון, אבל במובן מרשים יותר, בקנה מידה נהדר!

לפי CNN, אמריקן איירליינס טיסה 2354 מ לוס אנג ‘לס כדי דאלאס, פורט וורת’ הוסב לשדה התעופה האזורי בוויצ’יטה פולס, בשל סופות רעמים חמורות. ג ‘ף ריינס, הקפטן של המטוס בבירור את GOAT (הגדול של כל הזמנים, כמו שאומרים), החליט לעודד את 159 נוסעים מתוסכלים עם מזומן ללא תשלום פרס מזון.

אבל לא היו חטיפים עצובים בשביל הנוסעים האלה. ג ‘ף התקשר פאפא ג’ ון, והזמין 40 פיצות להישלח אל נמל התעופה ויצ’יטה פולס, CNN דיווחים. ג ‘וש ריינס, שעובד בשדה התעופה, פרסם וידאו של הקפטן רץ הלוך ושוב בין המכונית של פפה J המסירה לבין הנוסעים, חלוקת פיצות.

“אני לא חושבת שראיתי את זה קודם, “כתב עובד שדה התעופה.

בפייסבוק הדגיש הקפטן כי סיוע לנוסעים הוא מאמץ של “צוות”. Per CNN, ג’ף כתב בפייסבוק בפייסבוק: “הקצין הראשון שלי היה בטלפון עם צוות מעקב / דלפק במלון להסדיר לשחרור שלנו ומלונות עבור הצוות כולו.המוצבים הטיסה מאויש עגלת המטען מן המטוס המשרתים מים, מיץ, משקאות מוגזים אל כל הנוסעים בטרמינל.כל זאת בשעה שאנשי צוות ה- SPS של השליח היו מסודרים לאוטובוס, מבצעים טיסות חוזרות, ועונים על שאלות של הנוסעים האלה.הודות לכולם על עזרתכם – אין “אני” ב TEAM .

הטיסה המשיכה לדאלאס למחרת בבוקר, CNN דיווחים.

הנה מקווה שכולנו מקבלים קפטן ואנשי צוות כמו נדיב ו מתאימים כמו זה אחד במהלך הטיסה הבאה שלנו עיכוב (או סתם טיסה)!

Loading...