5 מתוק מתוקים טעמים להכות חנויות עכשיו

פרינגלס אינו זר להתעסק עם כל מיני טעמים. פעם זה כבשו שבבי BBQ, הוא הוסיף BBQ ממפיס לרשימה שלה. כמו צ ‘יפס זול? למותג יש צ’דר, קרם חמוץ וצ’דר, צ’יפוטל צ’דר וגבינת זסטי סאות’ווסט. אפילו לא להתחיל לנו על הצ ‘יפס שלה מבוסס על מטבלים ותבלינים.

המותג אינו מסתפק בלהיות חטיף מתובל של אנשים – עונת החגים הזאת, הוא מתחרה על נקודה על שולחן הקינוחים שלך. או בעוגיות שלך. פרינגלס מחזיר ארבעת טעמי החג המוגבלים – כולם מתוקים – ומשחרר שבב חדש לגמרי, שכל שקר-סוכר יכול להעריך: קרמל מלוח.

זה יכול לקחת קצת ציד לנסות את כל חמש מהדורה מוגבלת מתייחס לשלוש נמכרים רק בחנויות נבחרות. הנה פירוט של מה הם ואיפה למצוא אותם.

קרמל מלוחים

פרינגלס Salted Caramel

פרינגלס

קרמל מלוח נמכר רק בוולמארט. זה גם המקום היחיד שאתה יכול למצוא מועדף חוזר …

פרינגלס שוקולד חלב

פרינגלס Milk Chocolate

פרינגלס

אנחנו לא מדברים על צ’יפס תפוחי אדמה טבולים. אלה הם מצופים אבקת שוקולד אבקת, סוג של כמו בטעות להפיל Pringles במיס השוויצרית (או כך היינו לדמיין).

Pringles שוקולד לבן

פרינגלס White Chocolate

פרינגלס

אם אתה יותר של אדם לבן שוקולד, אנחנו שומעים שהם קיימים איפשהו, חנויות מכולת גדולות ברחבי הארץ יהיה מוכר Pringles שוקולד לבן. זה מתואר כבעל טעם “מתוק, שמנת”.

פרינגלס פאי

פרינגלס Pecan Pie

פרינגלס

שחרור עונתי רביעי, פקאן פאי, מעבה את הטעם, מטוגן קרמל- y של חג ההודיה האהוב לצורה שבב. אתה יכול למצוא אותו רק דולר כללי השנה.

Pringles טורטיה קינמון & סוכר

פרינגלס Cinnamon & Sugar

פרינגלס

החברה עוברת את תפוח האדמה האופייני שלה לטובת שבב טורטיה תירס, אשר מכוסה קינמון וסוכר, מה שהופך אותו בסיס מושלם עבור מגש של nachos s’mores, או שימש לצד קערה של עוגיות לטבול בצק. אתה יכול להרים Pack ברוב החנויות הגדולות.

כל חמשת הטעמים קמעונאית עבור $ 1.99 לכל צינור זמינים כעת. (אם הם עדיין לא נמצאים בחנות הקרובה, פאניק, רק צוחקים, שוחח עם מנהל חנות, פרינגלס אומר שהטעמים התחילו להימכר באמצע אוקטובר, אבל זה לא אומר שהחנות המקומית שלך היתה מסוגלת למנות אותה עדיין .)

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...