בלעדי: אוראו מכריזה על הטעם שזכה בתחרות יצירת האוראו שלי – ו -500 אלף דולר

חזרה בחודש אפריל הודיעה אוראו איזה מבין מאות אלפי הטעמים של טעם המעריצים הגיע לסוף התחרות שלהם: שלוש הראשונות היו קומקום קורן, פיניה קולדה תינס ושרי קולא. אדם מאחורי הגשת הזוכה יקבל 500,000 $ כפרס הגדול.

תמונה

אוריאו

והיום, אחרי הרבה אנשים הצביעו על האהובים עליהם של שלושה, אוהד הרשמי האהוב אושרה. זה – תוף רול, PLS – דובדבן קול! “היינו נרגשים לראות כמה אוהדים טעמו את כל שלושת הטעמים טעימים הצביעו עבור המועדפים שלהם כדי לעזור לנו לבחור הזוכה בפרס הגדול שלנו,” אמר אורו Delish, לאחר אישור בלעדי הזוכה.

זה אומר עדן פ, אחד שהגיש את הטעם המנצח, הוא כ $ 500,000 עשירים היום. עדן היא T-H-R-I-L-L-E-D על זה, natch, וגם אמר Delish שרי קולא אפילו לא הגשת הראשונה שלה (“אני חושב הכניסה הראשונה שלי היה למעשה סודה כתום!”), אבל זה היה המשמעותי ביותר עבורה.

תמונה

וינט סוונט

“התחלתי לחשוב על משקאות מוגזים וארטיקנים ופירות טריים, כל הטעמים העסיסיים המתוקים כמו תפוזים, ענבים, ליים ודובדבנים, “המשיכה. “ניסיתי ללכוד טעמים שהזכירו לי קיץ מאושר כשהייתי ילד בסוף שנות ה -70 וה -80”. כמו כן, אם אתה תוהה, המוצר המוגמר עושה, אכן, לטעום בדיוק איך היא דמיינה שזה יהיה.

עם זאת, זה Oreo (אם זה עדיין על המדפים לידך) לא יהיה למכירה הרבה יותר. “רק הזמן יגיד!” אם צ’רי קולה אורוס יחזור לצמיתות, אומר אוראו.


תמונה
קון פולוס

הזמן מראש עכשיו ספל בישול, amazon.com


Loading...