7-11 יש BOGO חינם slurpees כל השבוע הבא

החל מיום שני, לתפוס חבר, אמא שלך, רנדו מעבר למסדרון, או זר ברחוב כי סלורפים הם קונים אחד, לקבל אחד בחינם ב 7-Eleven allllllllll בשבוע הבא.

חמשת הימים “Share-A-Slurpee” קידום הוא דרך “כדי לחגוג הן את סוף הקיץ ואת שנת הלימודים החדשה”, אומר שון תומפסון, סגן נשיא בכיר קצין הלקוחות הראשי של 7-Eleven.

לרשת יש סיבה טובה גם לאלה שאינם עדיין בבית הספר להשתתף. “זה יכול גם לספק דרך מרעננת כדי להאיר את היום של מישהו אחר עם תשלום- free- זה חינם Slurpee לשתות כאשר הם קונים משקה Slurpee עבור עצמם”, אומר שון, בהודעה לעיתונות.

מי לקנות כל גודל או טעם Slurpee בחנויות המשתתפים ברחבי הארץ יקבלו השני Slurpee חינם. החופש עשוי להיות בגודל זהה לזה של Slurpee שרכשת, או קטן יותר, ויש לפדות אותו באותו זמן של רכישה.

הנוכחי Slurpee מובלט הוא טעם מרענן של דגנים האהוב עליך: Cap’n קראנץ ‘קראנץ’ בריס. אפשרויות אחרות (משתנות לפי מיקום), כולל Wild Cherry, Blue Raspberry, קוקה קולה, Piña Colada, ו Slurpee Lite לימונדה.

תמונה

7-Eleven

7-Eleven מזמין אותך לפרסם תמונות של חוויית BOGO שלך עם #SlurpeeBOGO בטוויטר, באינסטגרם, בפייסבוק, וכל דבר אחר שאתה משוגע בו ילדים משתמשים בימים אלה.

אם אתה חלק מתוכנית הנאמנות של 7Rewards, גם ה- Slurpee שנרכש וגם ללא תשלום יספרו לתוכניות “קנה שש, קבל את השביעי חינם”. אתה יכול להירשם כאן, על ידי הורדת האפליקציה, על ידי שליחת הודעות 7-Eleven בוט על פייסבוק Messenger, או לתפוס כרטיס נאמנות פיזית 7Rewards בחנות המקומית שלך, הערות לעיתונות.

קידום BOGO פועל מיום שני, 13 באוגוסט עד יום ראשון, 19 באוגוסט. אתה רואה שם!

תמונה
קון פולוס

הזמן מראש עכשיו ספרי בישול, barnesandnoble.com

Loading...