מקדונלד ‘ס האם בדיקה גירסה מעודכנת של שלה 90’ Arch

בעוד שמרבית המפרקים המהירים של המזון מנסים להוציא את המילניום זה לזה עם נגיסות חדשות של Insta, מקדונלד ‘ס כבר תוכן להחיות כמה האהוב ביותר שלה הפסיקו. בחודש אוקטובר, סצ’ואן Dipping רוטב של הרשת חזר יום אחד. לאחר מכן, execs על הקשתות הזהב גילה שהם יחזירו את תפריט הדולר בשנת 2018, לאחר הפסקה של שלוש שנים. חודש לאחר מכן, הוכרז על ההחזר של מקריב. עכשיו זה נראה כאילו כל אלה מוכחת להיטים נותנים מקדונלד ‘ס אמון לתת relaunch אחד הגדולים flops.

צפה בהודעה זו על

הטוב ביותר #burger @ mcdonalds היה פעם #ArchDeluxe. #BringBackTheArchDeluxe!

פוסט ששותף אלי פרקר (@_ezrp_)

מספר מיקומים באוקלהומה ובטקסס בודקים את Archburger, עדכון ב- Arch Deluxe 1996. מיקי ד’ס בילה קרוב לפרסום של כ -200 מיליון דולר בבורגר של שנות ה -90, אשר שווק ליותר מסוגים “מתוחכמים”. הוא הגיע על לחמניה של קמח תפוחי אדמה, עם “רוטב ארץ” (תערובת של חרדל-מאיו), גבינה, בצל, חסה, עגבניה, בייקון פלפל, והיה צפוי לגייס מיליארד דולר עבור הרשת. במקום זאת, הוא נמשך מתפריטים לאחר פחות משנה.

מקדונלד's

לגרסה המחודשת של היום יש אותה לחמניה של קמח תפוחי אדמה, בתוספת כמה תוספות: גבינה, בצל, מלפפונים חמוצים, ואותו “רוטב ארץ” המפורסם. אבל מה שמקדונלד ‘ס רואה החשוב ביותר הוא העובדה שהוא מחליף בשר קפוא לבשר טרי. (הם השתמשו בדברים טריים גם על ארק דלוקס.) “אנחנו ממשיכים להעלות את הבר ללקוחות שלנו עם פריטי תפריט חדשים”, אמר נציג Business Insider.

אם Arch Burger יבצע ביצועים טובים יותר מקודמו, נראה אותו על תפריטים בקרוב ב -2.99 דולר. וכן, אנחנו רוצים צ’יפס עם זה.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...