הנה כיצד לקבל Cupcakes חינם ב Walmart

יום אחד ויום אחד בלבד, וולמארט מסגיר עוגות חינם. הם לגמרי בחינם – אתה לא צריך קופון, קוד סודי, ולא, זה לא הגירסה של סופרסטור של הטיהור (אם אתה מנסה לצאת עם flatscreen מבלי לשלם, אתה תהיה לדין, אנשים). המותג של אירוח חגיגת יום ההולדת אפי, אבל אתה יכול לקחת אם זה DOB האמיתי שלך או פשוט שלך “unverirthday”.

יום הולדת
דיסני / גיפי

אם אתה מבקר בכל Supercenter Walmart ביום ראשון, 12 מרס, בין הצהריים ל 4 אחר הצהריים, תקבל שוקולד חינם או וניל cupcake. כל ממתיק יהיה מעוטר עם buttercream לבן או הקצף הדובדבן, ובסך הכל, המותג מצפה לתת כ -3 מיליון פינוקים ברחבי הארץ.

צפה בהודעה זו על

#valentinescupcakes #valentinesday #roses #buttercreamroses #cakedecorating #walmartcakes #walmartbakery

פוסט משותף על ידי מירנדה ג ‘ורג’ (@ Mirandageorgecakes) ב

יש להניח, עסקה זו מסתכמת עוגה אחת לאדם, אבל היי, שום דבר לא מפריע לך מתכנן טיול כביש Walmart, להכות כל חנות בתוך רדיוס 20 קילומטר במסווה של “יום ראשון הכונן”. (למרות שראוי לציין שהכוסות לא יימסרו בחנויות הרגילות – רק בהמות, כל המצרכים והמכולת – סופרסנטרס מדי – אז זכרו את זה בזמן שאתם מחליפים את ה- GPS שלכם ל’רבוי יעדים ‘).

או שאתה יכול, אתה יודע, לקבל את אחד חינם cupcake ו פגז $ 2.98 עבור 12-Pack במאפייה. עקוב אחר הלב שלך.

הבהרה: גרסה מוקדמת יותר של הסיפור אמר Walmart היה נותן משם cupcakes בחינם עבור יום השנה שלה. החברה הבהירה כי המפלגה היא למעשה נזרק לחגוג את ימי ההולדת של כולם, ללא קשר ליום השנה. אנו מצטערים על כל בלבול.

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...