אופרה Debuts הקו הראשון שלה מזון O, זה טוב!

סביב כל האיקונים והסרטן להורדת משקל, אופרה ווינפרי, עומדת להרחיב את המותג שלה למקום כלשהו שלא דמיינתי אותו: המעבר למעבר מזון מקורר. דוברת שומרי משקל השיקה קו המזון הראשון שלה מבוסס כולו על ההנחה כי מזון נוחות יכול להיות בריא, וזה כולל גם בונוס פילנתרופי.

תמונה

אופרה ווינפרי

בשיתוף פעולה עם קראפט היינץ, אופרה עושה את דרכה למכולת לידך ללא שם: הו, זה טוב! – שורה של ארבע מנות מסורתיות בצד מרקים עם פיתולים בריאים. בפחות מ -4.49 דולר למנה, מגוון הצלעות כולל תפוחי אדמה מקוריים, מחית תפוחי אדמה, פסטה גבינה, פסטה פרמזן.

תמונה

אופרה ווינפרי

שתי מנות תפוחי האדמה כוללות טוויסט של כרובית, ואילו שלושת פסטה גבינה כולל סקווש butternut ואת פסטה קרם כולל שעועית לבנה.

המרקים מגיעים ב 4.99 $ כל וכוללים המועדפים כמו תפוח אדמה אפוי, בזיליקום בזיליקום, סקווש butternut, ואת ברוקולי cheddar. הפיתולים הבריאים כוללים כרובית בתפוח אדמה אפוי, גזר וסלרי בבזיליקום עגבניות, סקווש ברוטב עגבניות ברוקולי, ותפוחי אדמה מתוקים וגזר בסלט דלעת.

תמונה

אופרה ווינפרי

אפילו טוב יותר מאשר היתרונות הבריאותיים היא כי 10 אחוזים של ההכנסות ללכת לכיוון צדקה הלחימה כדי לסיים את הרעב. בעיקרו של דבר אופרה, “אתה מקבל ארוחה אתה מקבל ארוחה!”

תמונה
Giphy

מישהו נרגש על ידי אפשרויות חדשות קל לבשל מזון יכול הראש אל Othatsgood.com ב -11 באוגוסט כדי לבדוק מידע נוסף על המוצר. הכל יכה את המדפים אוקטובר 2017.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...