עכשיו אתה יכול לקנות Dunkin ‘סופגניות סניקרס

אם חצי – בסדר, שלושה רבעים – את הערעור של הפעלת מרתון הוא הזדמנות לטעון carboad מראש, החברים שלך מחכה לך. Saucony בעיצוב זוג נעלי ריצה מותאמות אישית עבור מרתון בוסטון מדי שנה, ואת מהדורת 2018 מוקדש Dunkin ‘Donuts.

זה שילוב מתאים, בהתחשב במטה של ​​רשת ארוחת הבוקר הוא בבירתה של מסצ ‘וסטס, וכי היישום פועל Strava מצא “קפה” היה המוזכרים ביותר מזון אנשים הרשומים באפליקציה בשנה שעברה. (כמו כן, סופגניות הגיעו מס ‘6)

דנקין' Donuts x Saucony Sneakers

סאוקוניה

לנעלי ההתעמלות השחורות-לבנות יש רוטב של דאנקין-פגס- הומר-סימפסון, עם סופגניות בצבע ורדרד על העקבים ומפזרים מנומרים בגב כל נעל. הלוגו של Dunkin מוצג בצורה בולטת על הלשונות, והסוליות ניתזות עם הדפס של כוס קפה – קר וחם, ולכן שתי ההעדפות מיוצגות. לא היה שום צלצול על החלק של סאוקוני: “בוסטון” כתוב על צדו של הנעל בגופן של דאנקין, ורצועה זעירה מהורהרת על העקב קוראת “אמריקה רץ על דאנקין”, “הופכת את הסיסמה לתוך משלה משחק מילים.

דנקין' Donuts x Saucony Sneakers

סאוקוניה

אפילו הקופסה מעוצבת כמו קופסת סופגניות, מזכירה לך מה אתה רץ: ערימת פחמימות וסוכר בקו הסיום. או, אם אתה מפעיל את מרתון בוסטון, כל קילומטר בערך. סאוקוני אמר שאחד הספורטאים שלו, טים ריצ’י, מנה את מספר הדאנקין לאורך מסלול המרתון של בוסטון, שיגרום למעקי חטיפים נוחים – והגיע עם 18. אם היו לך ספקות כמה העיר אוהבת את הדונאט שרשרת, רק תזכור את המספר הזה. וכל מם שמלווה את זה.

דנקין' Donuts x Saucony Sneakers

סאוקוניה

הנעליים נמכרות ב saucony.com, וכל זוג יחזיר לך בערך את העלות של 11 תריסר סופגניות ($ 110, עבור אלה שאינם נשלטים על ידי קינוח).

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...