הגרוע ביותר סלבריטאים דיאט Hoaxes באינטרנט עכשיו

בתא הד של האינטרנט, כל מה שנדרש הוא ציוץ אקראי אחד – או עבודה של פוטושופ – כדי להפוך שמועה למוחלטת עובדה. או, לפחות, משהו זה יהיה להפיץ כעובדות בכל להאכיל את פייסבוק, בטקסטים מאמא שלך, ובשיחה קטנה במשרד מביך. לעתים קרובות, אתה יכול לבדוק את המקור, מיד הבחנה כי @ PrincessBabyGirl2323 הוא לא המקור הכי אמין עבור, למשל, כדורי דיאטה כי גם להפוך את הציצים שלך גדול וקווי הצחוק שלך nonexistent, אבל הפרדת האמת מ BS מקבל הרבה יותר מסובך כאשר המקור הוא הסלבט האהוב עליך.

כמו חדשות NBC ו MousePrint.org חשף, אתרי פסאודו חדשות שונים מפרסמים מאמרים בטענה כי ידוענים כמו ג ‘ון גודמן ומליסה מקארתי השתמשו גלולה דיאטה מסוימת לרדת במשקל במהירות. רק הכוכב המדובר מעולם לא אמר את זה – ואין לו שום קשר או קשר לסם כלשהו.

סלבריטאי Scam Sites

צילום מסך / HealthWeekly.Us.com

הוספת נוספת לבלבול, כמה אתרים יכלול את הלוגו של כלי התקשורת מכובד, כמו היום, יום האישה ו הניו יורק טיימס, בטענה כי המוצר כבר הוצגו שם מדי. MousePrint.org, אתר של צרכנות צרכנים, מצטט את EntertainmentToday.co ואת NewsReport247.org כפושעים, למאמרים הטוענים כי ירידה במשקל של מקארתי ושל הגוף של גוון סטפאני נובעים מגלולות הרזיה. שני האתרים נלקחו מאז, אם כי ראוי לציין כי לפני שזה קרה, עכבר הדפס חלק רשום של כתב ויתור משפטי EntertainmentToday.co, אשר קובע כי זה “אינטרנט מפוברק פרסום, אשר משתמש בשמות אמיתיים בצורה פיקטיבית” וכי כל סיפורי חדשות צריך להיחשב “בדיוני”.

כמו כן, מוקדם יותר השנה, היו דיווחים כי CBS מייק ומולי בוטלה בשל ירידה במשקל של McCarthy, אשר בא שימוש Garcinia גלולות, כל ייחוס “TMZ חדשות” (לא להתבלבל עם TMZ). ראשית, כאשר הלמ”ס הודיעה שהיא מבטלת את ההצגה, המשקל של מקארתי מעולם לא הוזכר כגורם. שנית, אמר מקארתי צורה מגזין היא צנחה קילוגרמים עם חלבון גבוהה, דיאטה דלת פחמימות, לא כדורי דיאטה. סנופס ראה את הסיפורים כוזבים לחלוטין.

סלבריטאי Pills Scam

צילום מסך

גם בחקר הסיפור הזה, מקרים אחרים צצים, כולם עם אתרים המחקים את כלי התקשורת המרכזיים. קח את HealthWeekly.Us.com: זה מחקה לנו שבועישל עיצוב, ואת דף הנחיתה תכונות סיפור על איך קים Kardashian כביכול איבדו 36 £ ללא שינוי מה היא אוכלת או עובד. אם אתה מגלגל את כל הדרך עד לתחתית, כתב ויתור בכותרת התחתונה קובע כי: “הסיפור המתואר באתר זה ואת האדם המתואר בסיפור אינם אמיתיים אלא אם כן נאמר אחרת, אלא סיפור זה מבוסס על תוצאות שחלקן אנשים שהשתמשו במוצרים אלה השיגו. “

בחודש מאי דיברה אליסון סוויני המופע של ד”ר עוז על אתרים דומים שמציעים טוויטים מזויפים וציטוטים ממנה, כולם אומרים שהיא נשבע על ידי גלולת דיאטה שהיא מעולם לא שמעה על זה עד שהאוהדים החלו לשאול אותה על זה.

“הייתי כל כך מזועזעת, “אמרה. “זה כל כך כעסתי שהאוהדים יחשבו שזה נכון, וכמובן שהם יחשבו שזה נכון, זה נראה אמיתי, זה נראה אמיתי”.

בשורה התחתונה? אם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה. וזה לא מזיק לקרוא את האותיות הקטנות – ולחפש דעה שנייה – לפני קבלת משהו כעובדה (או קניית בקבוק).

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...