הרווקים קורין חושפת את המתכון המפורסם שלה “פסטה גבינה” של נני

ביום שני בלילה של הפרק, רווקים המתמודדת קורין אולימפיוס שיתפה את העולם עם האוכל האהוב עליה, שאומנה ראקל מכינה הוא “פסטה גבינה”. מיד, כולם היו מוקסמים: מה בדיוק J פסטה גבינה? האם נבל העונה 21 פשוט מתכוון מקרוני וגבינה? או שזה רק ישר גבינה מעורבב עם פסטה? הדיון אפילו עשה את דרכו התקשורת החברתית.

“פסטה גבינה היא מזון הנוחות שלי מס ‘1,” אמר אולימפיוס לנו שבועי. “אני אוכל אותה כשאני עצוב או כשאני חולה או סתם רוצה לרמות קצת את הדיאטה שלי.

אבל אבוי, להיות נעול משם רווקים אחוזה ללא מטפלת באופק משאירה את בת 24, ללא גישה למאכל המיוחד שלה. “ניסיתי פעמים רבות להכין פסטה גבינה, “הסביר אולימפיוס לחדרי האחוזה שלה בפרק 16 בינואר. “ואני לא יכולה להכין פסטה גבינה כמוה!

אז, איך אפשר ללכת על יצירת מאכל מיוחד במיוחד? אף על פי שאין לנו את המגע הקסום של נני רחל, אולימפיוס סוף סוף שיתפה את המתכון של האומנת שלה, כך שאוהבי הגבינה בכל מקום יוכלו ליהנות מהארוחה המפורסמת. להלן הפרטים עבור מתכון נושבת-הנפש להלן:

 1. מרתיחים פסטה במשך 10 דקות (מוסיפים מעט מלח למים).
 2. מסננים את כל המים.
 3. מוסיפים פסטה חזרה לסיר, שומרים על חום נמוך.
 4. מוסיפים הרבה גבינה מגורדת.
 5. מערבבים עד שכל הגבינה נמס.

  השף רחל כלל גם פתק: ללא מלח עם גבינה. זה לא נראה הגיוני לנו, אבל בטוח, בוא נלך עם זה. אחרי הכל, אולימפיוס הוא על דיאטה.

  אוקיי, אנחנו יודעים מה אתה חושב. האם המעדן של נני רחל פשוט מותך גבינה עם פסטה מבושלת? כן. אבל, היי, אם אתה מעלה את האתגר ואת מסתכל לבשל ארוחה כדי להתאים את היין עם תואר ראשון עבור פרק הבא של השבוע, פסטה גבינה נשמע כמו רק את המנה.

  בצע Delish ב- Instagram.

  Loading...