בלעדי: אם אתה אוהב ענבי קנדי ​​כותנה, אתה צריך לנסות רוק- It ענבים

הבגרות באה לידי ביטוי בצורות רבות, אבל עניין רב בענבים הוא אחת הדרכים העיקריות שאתה יכול להגיד לך שאתה מורחב לאט לתוך אמא שלך. כילד, הפרי היה אמצעי למטרה – חטיף בריא, שניתן היה לשטוף בו פעם משהו חטא יותר, כמו צ’יפס אהוי או דאנקארו. אבל עם הגיל, אפשר למצוא סיפוק במעבר התוצרת.

תמונה

הבינלאומי גנטיקה פירות

מגדלי ענבים – הידועים מעתה ואילך כקוסמים – עובדים שעות נוספות כדי לאבץ זנים קיימים כדי ליצור פרי בצורתם ובטעםיהם המטורפים. תחילה היו אלה “מכשפות המכשפות” (הנקראות כיום “דמעות”), על שם צלליותיהן הארוכות והקרוכות. אחר כך באו ענבי קנדי. אנשים התמוטטו בחנויות מכולת בחיפוש אחר הענבים הירוקים הטעמים כמו טיפול קרנבל עם ספירת קלוריות נמוכה בהרבה. (לפני שתופס את מפתחות המכונית שלך, דע זאת: תוכל למצוא אותם רק באוגוסט ובספטמבר).

תמונה

הבינלאומי גנטיקה פירות

עכשיו, Walmart בלעדי גרב משהו חדש. הם נקראים ענבי רוק- It, והם פרי דמיונם של גנטיקה פירותית בינלאומית, אותם אנשים מאחורי הדמעות וסוכריות הכותנה. המונח הוא הנהון ברור לצורה המאורכת של הפרי ולסופו המחודד, אבל הנשיכה אינה פשוטה: הם מתרסקים כמו ענבים ירוקים, אבל יש להם מתיקות של סגול. Rock- ענבים יש טעם עדין, אז אתה יכול פופ אותם כמו סוכריות ולא נמאס הטעם.

אתה יכול לקבל חבילת שני פאונד של ענבים ב Walmart עבור $ 4.48 עד סוף העונה בסוף דצמבר.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...