אלה מזון מהיר שרשראות לחם משומש כי היה זהה כימיקלים כמו יוגה Mats

חזרה בשנת 2014, רכבת תחתית היה סטר עם out-of-this- העולם ביקורת על לשים azodicarbonamide, כימיים המשמשים מחצלות יוגה, על הלחם שלה. אבל מה שאתה לא יודע הוא כי שורה של חברות מזון מהיר אחרים עשו את אותו הדבר – מאוד, בשקט מאוד.

במקום שכותרתו של סובוואי קיבלה כותרות על כך שהציגו בפומבי עתירות פומביות, חברות כמו מקדונלד’ס, צ’יק-פיל-א, וונדי, טירה לבנה וג’ק בתיבה ירדו לגמרי. וזה גם אומר שאתה היו צורכים הרבה יותר azodicarbonamide ממה שהבנת.

בלומברג מדווח כי Dunkin ‘דונאטס הסיר את הכימיקל של קרואסונים danishes אבל זה נשאר בטקסס טוסט. מקלות הטוסט הצרפתי של בורגר קינג עדיין מכילים את התוסף. וכך גם הקרואסונים, מקלות הטוסט הצרפתיים, וארוחת הבוקר לארוחה של ארבי.

דובר של מקדונלדס אמר לאתר החדשות כי “הקשתות הזהב” הוציאו את הפריטים האלה כי זה היה הדבר הנכון לעשות וזה היה דאגה ללקוחות שלנו “למרות המותג לא להתפאר הסרת שלה כמו שזה עשה עבור תירס גבוהה פרוקטוז סירופ וחומרים משמרים מלאכותיים.

תמונה

נראה כי הטירה הלבנה חושבת על קווים דומים. “אני רואה את המותג שלנו קצת יותר צנוע במונחים של לא טופח על הגב”, אמר דובר ג ‘יימי ריצ’ רדסון בלומברג.

אבל ואני הארי, בלוגר האוכל שהתחיל את העתירה המקורית נגד הרכבת התחתית, חולק על כך לחלוטין: הם לא רוצים להביא תשומת לב מיותרת לחפיסות המרכיבים שלהם “.

קבוצת עבודה סביבתית מסביר כי azodicarbonamide משמש לעתים קרובות כמו מרכך בצק כי זה הופך את הלחם קל וחזק – וזה עושה את אותו הדבר עבור מחצלות יוגה, כפכפים, ואריזת בידוד. ובעוד מנהל המזון והתרופות אישר את השימוש בו במזון כל עוד הוא נמצא בכמויות מוגבלות, ארגון הבריאות העולמי קשר אותו לאסטמה.

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...