חדשות: Oreos זיקוקים חדשים עומדים לפוצץ את האינטרנט

בשלב זה, קשה לדמיין את הטעם של אוראו שלא קיים: סוכריות כותנה, קול-אייד, אפילו ורוד לוהט, מציצות מרשמלוניות שפגעו בשוק. החברה של עוגיות נהיה כל כך ידוע על churning את הטעמים החדשים – במיוחד לא צפוי – כי זה כמעט להיות אינטרנט meme, כמו אנשים ללעוג משלהם, עיצובים נישה יותר ויותר (כמו מחווה מטורף זהדברים זרים). בתהליך זה, זה יכול להיות קשה לומר דליפות המוצר בפועל מן wannabes, אבל יש כמה ראיות חזקות כי אחד שמועה הטעם יכול להיות הדבר האמיתי.

אנחנו מדברים על זיקוקי דינור. כן, פיראווורק. כמו הדבר שמתפוצץ בשמים. והשיר של קייטי פרי. זה נראה מוזר מכדי להיות אמיתי, ובכל זאת, אחרי Junk Food Aisle, חשבון Instagram הידוע לחשיפת מזונות ארוזים חדשים – לעתים קרובות לפני המותגים עצמם – פרסם את Instagram הבאה, לא יכולנו לעזור לעשות כפול. ומיד שליחת דוא”ל Oreo כדי לברר אם יש אמת לשמועה זו.

צפה בהודעה זו על

בקרוב! מהדורה מוגבלת פיראווורק Oreo עם Popping ממתק! לעגתי אלה לפני כמה חודשים, כאשר המילה הראשונה ירדו אבל זה מבט רשמי יותר על האריזה #thejunkfoodaisle

פוסט משותף על ידי TheJunkFoodAisle.com (@thejunkfoodaisle) ב

אם זה טעם להיות האמין, זה יכלול אדום וכחול popping ממתקים, כך לטפל יהיה fizz ו פיצוח כפי שאתה ללעוס. נציג של Oreo אמר את המותג לא היה שום טעם טעם לשתף בשלב זה, מעבר Peeps Oreos החדש להכות Walmart חנויות ברחבי הארץ – אשר, כפי שימו לב, לא לאשר או להכחיש את קיומו של טעם. The Junk Food Aisle מדווח על טעם זיקוקין בקרוב והוא יכול בסופו של דבר על המדפים כבר מאי.

בדרך כלל, לא היינו לוקחים תמונה שפורסמה באינטרנט ברצינות רבה מדי (כולנו ראינו כי תמונה המציעה זמן הנסיעה הוא אמיתי, אחרי הכל), אבל זבל מזון Aisle הוכיח להיות מקור אמין למדי. החשבון עושה ללעוג מוצרים מזויפים, אבל בכל פעם שהוא מופיע, הם בבירור מיד לחשוף את הכיתוב, ככה:

צפה בהודעה זו על

מהדורה מוגבלת Oreos Butterfinger! הם אמיתיים? לא האם @snackcellar @ pottyplant8 & @ @ kalielynne_ רוצה שהם יהיו? כן! תן לנו לדעת את הטעם שלך Oreo חלום משלך (או כל פריט מזון זבל) ואנחנו לועג למועדפים שלנו! �� #thejunkfoodaisle

פוסט משותף על ידי TheJunkFoodAisle.com (@thejunkfoodaisle) ב

יום אחד, Oreos Butterfinger. ביום מן הימים. הכיתוב בצד, החשבון גם הודעות “???” ליד הברקוד על מדף המכולת של Photoshopped עבור מוצרים מזויפים, בעוד שלעתים חוקיות יש בדרך כלל פתק “בקרוב” או “מהדורה מוגבלת” באותו מקום. ולבסוף, The Junk Food Aisle יש רקורד חזק של להיות אחד הראשונים כדי לקדם מוצרים חדשים, כמו ארנבות של ריס, שפתיים חמוץ, שרי ספרייט.

הנה גרסה מוקדמת יותר את “מזון מזון זבל” לעג, כאשר הוא שמע לראשונה שמועות על הטעם:

אנו נעדכן את הסיפור כפי שאנו יודעים יותר, במיוחד אם אוראו מאשרת את הטעם – או אומר לנו שאנחנו כבר טרולי ברצינות.

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...