יש תחרות בישול חדש מגיע לנטפליקס

Netflix נותנת רשת מזון לרוץ על הכסף שלה בימים אלה. שירות הזרמה השיקה מספר מופעי מזון חדשים בשנה האחרונה, כולל מישהו להאכיל את פיל, הצלחתי, ו מכוערת טעים. אתמול, נטפליקס הוסיפה עוד סדרה לסגל, והיא מתארחת על ידי אחד השמות הפופולריים ביותר באפיית האפייה.

בעוד פרטים על המופע הם דלילים, Netflix מבטיח את זה:עליית סוכר היא תחרות האפייה החדשה, הבלתי פוסקת, המהווה אתגר לאופים מבריקים ליצור פינוקים מתוקים שנראים יפים וטעימים להפליא – כולם נגד השעון “. אנחנו מדמיינים בריטיש ברייק-אבל עם קצת יותר מהומה. עליית סוכר מיוצר על ידי Dancing Elves, אותה חברה מאחורי השף העליון, השף העליון ג ‘וניור., ו טים & אמונה: Soul2Soul.

תחרויות יהיה נשפט על ידי קנדיס נלסון, הגאון מאחורי ספרינקלס Cupcakes, ו אדריאנו Zumbo, שף מאפה אוסטרלי אשר התחרו על MasterChef אוסטרליה. מצעד האנטר של הטלוויזיה Emogenius יארח.

צפה בהודעה זו על

צ’יפ, שבב שבב! חוגגים #NationalChocolateChipDay �� מה הסגנון האהוב עליך – עבה ועסיסי או רזה ופריך? ⭐ בדוק שוב מאוחר יותר היום עבור המתכון שלי צ’יפ שוקולד צ’יפ עוגיות!

פוסט משותף על ידי Candace נלסון (@candacenelson) ב

נטפליקס עדיין לא אמרה מתי התוכנית תהיה זמינה לזרם, אבל הם אכן אישרו שיהיו שמונה פרקים. ההכרזה נעשתה בשיתוף עם שתי תוכניות חדשות אחרות של Netflix המקוריות: התיקון, שבו קומיקס “מומחים” לנסות להציל את העולם, ו הצד המערבי, א עולם אמיתי-פוגש-הגבעות נשמע כי בעקבות המוסיקאים מנסה לעשות את זה בלוס אנג ‘לס.

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...