קווין סמית ‘מניות תמונות שלו מדהים אובדן משקל הרזיה

קווין סמית ‘חוגגת את הירידה במשקל 51 ק”ג לאחר שסבל מהתקף לב קטלני כמעט מוקדם יותר השנה, כך גילה הבמאי ביום ראשון באיסטנאם.

ב -25 בפברואר, סמית הובהל לבית החולים לאחר הופעת סטנד-אפ.

“אחרי המופע הראשון הערב, היה לי התקף לב מסיבי, והדוקטור שהציל את חיי אמר לי שיש לי חסימה של 100% בעורק LAD שלי (המכונה” אלמנה-יוצר “)”, כתב על אינסטגרם בפברואר. “אם לא הייתי מבטל את מופע 2 ללכת לבית החולים, הייתי מת הלילה, אבל בינתיים אני עדיין מעל הקרקע!”

יוצרי סרטים Alliance Honors Kevin Smith & Rob Nilsson

קווין סמית ‘בשנת 2008.
תמונות של גטיג ‘ייסון LaVeris

בזמנו שקל סמית 256 פאונד. הוא כבר איבד כ 80 ק”ג ב 10 שנים עד דום לב שלו, בידור הערב דיווחים. אבל, לדברי הבמאי בן 48, הרופאים אמרו לו שבוע לאחר התקף הלב, “הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות בעצמך עכשיו הוא לאבד 50 פאונד.”

שישה חודשים לאחר מכן, סמית ‘הגיע למטרה שלו ועכשיו שוקל 205 פאונד. הוא מייחס הרבה של ירידה במשקל שלו לשותפות שלו עם Watchers משקל, פן Jillette של הספר פרסטו!, ו דיאטה צמחית המבוססת על מזון בלבד, אשר אמר כי היה קשה כי הוא “שונא ירקות”.

צפה בהודעה זו על

זה @weightwatchers השגריר הוא נרגש להודיע ​​כי אני איבד 51 פאונד! לפני שישה חודשים מהיום, הייתי בבית החולים מחלים מהתקף לב שהיה לי בלילה הקודם. כאשר הלכתי לדוקטור שלי שבוע לאחר מכן, היא אמרה לי “הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות בעצמך עכשיו הוא לאבד 50 פאונד.” כעבור חצי שנה, אני יכול לדווח כי עקבתי פקודות של דוקטור: התחלתי ב 256 ועכשיו אני שוקל 205. זה הקל ביותר אני כבר מאז התיכון! התקווה שלי עכשיו היא שאני יכול לאט לאבד עוד 10 עם #weightwatchers לרדת במשקל הלידה שלי 195! אבל בינתיים, אני מתלהב להגיע לאבן דרך זו! אני רוצה להודות #Pnnjillette על הספר שלו #presto, @raycronise עבור מקבל אותי התחיל עם הרעב תפוחי האדמה שלו, ואת האנשים הטובים ב #weightwatchers עבור תוכנית מבוססי App שלהם, כי עשה את זה קל לעקוב אחר ולשלוט על האוכל שלי! ואני רוצה גם להודות לילד שלי @ Harleyquinnsmith – אסטרונאוט צמחוני קטן שחקר את הגלקסיה חסרת הבשר / בלי חלב לפני, מוביל על ידי דוגמה. מאחר שמעולם לא רציתי לראות את פנים בית החולים, פשוט העתקתי את הילד. אז זה לא היה דיאטה: תוצאות אלה באו מתוך שינוי אורח החיים הכולל של אכילת מזון המבוסס על צמחים בלבד (וזה קשה כי אני שונא ירקות). אבל בעיקר, אני רוצה להודות לכולכם גם – על סוג ועידוד מילים לאורך הדרך. לעולם אל תזלזלו בכוחה של משוב חיובי: אתם אומרים לי שנראיתי טוב יותר או בריא יותר עזר לי להישאר עם זה. מילה מעודדת באמת יכול לעשות את ההבדל בחייו של מישהו המחמאות שלך שמר אותי הולך! ופשוט תראו לאן הלכתי! #KevinSmith #WWambassador #WWFreestyle #WWFamily #WWBros #weightlosstransformation #weightloss #WWCommunity #ad * אנשים בעקבות תוכנית Watchers משקל יכולים לצפות לאבד 1-2 lbs בשבוע.

פוסט משותף על ידי קווין סמית ‘(@ thatkevinsmith) ב

“זה הקל ביותר שהייתי מאז התיכון! התקווה שלי עכשיו היא שאני יכול לאט לאבד עוד 10 עם #weightwatchers לרדת במשקל הלידה שלי 195 !,” התבדח סמית באינסטגרם פוסט. “אבל בינתיים, אני אקסטטי להגיע לאבן דרך זו!”

סמית כבר מתעד את מסע הירידה במשקל על מדיה חברתית מאז הבריאות שלו להפחיד. בחודש יוני הוא פרסם עדכון על הירידה במשקל של 43 ק”ג.

צפה בהודעה זו על

היום, אני למטה בסך של 43 £! רק 7 קילוגרמים נוספים עד שאני משיל את 50 הרופא שלי אמר לי להפסיד בעקבות התקף לב! אני רוצה להודות #Pnnjillette (החצי הגבוה של @pennandtellerlive) עבור הספר שלו #presto, @raycronise עבור כל תפוחי אדמה לבעוט להתחיל במסע שלי, ו @weightwatchers על כך שיהיה קל לאבד קצת יותר, תוך שמירה על ירידה במשקל! זה #wwambassador עכשיו ב המוחלט המוחלט הדק ביותר אני כבר מאז סיימתי תיכון! ובעוד אני עשוי להיראות קצת יותר טוב, אני מרגיש פנטסטי פנטסטי! זה ייקח כמה שבועות, אבל אני מוכן לאבד את זה סופי 7 קילו! וכאשר אני מכה את המטרה שלי, אני אודיע לך איפה התחלתי … #KevinSmith #weightwatchers #freestyleeffect #weightlossjourney (* אנשים בעקבות תוכנית WW יכול לצפות לאבד 1-2 £ / שבוע).

פוסט משותף על ידי קווין סמית ‘(@ thatkevinsmith) ב

“בגיל הבוגר המוחלט ביותר הייתי מאז שסיימתי את התיכון! “כתב. “ואני אולי אראה קצת יותר טוב, אני מרגישה נפלא!

בחודש יוני, סמית ‘שיתף פעולה איתו בידור הערב איך כמעט לאבד את חייו שינה את נקודת המבט שלו על הרגלי האכילה שלו.

“פשוט הנחתי שאני אהיה שמנה כל חיי ולא אראה עוד את המשקל בתיכון שלי או את כל הדברים האלה, “אמר. “אבל אחרי התקף הלב, פתאום הייתי כמו, בסדר, אני לא רוצה לחזור לחדר הזה שוב עם מישהו עולה במפשעתי כדי להגיע אל הלב שלי דרך עורק הירך שלי, ואמר לי שיש סיכוי של 20 אחוז שאני אחיה, ו -80% סיכוי שאמות “.

תמונה
קון פולוס

הזמן מראש עכשיו Delish ספר בישול,

Loading...