הבריטים הגדולים לאפות את המארח פול הוליווד הוא בדיוק כמו מוכן להראות כדי לחזור כפי שאתה

הוא התחיל לאפות בגלל אביו.

תמונה

תמונות של גטי

פול היה במקור לתוך פיסול, אבל כאשר אבא שלו – שהיה גם אופה – היה לו לבוא על הלוח במאפייה שלו, דברים כל סוג של נפלו לתוך המקום.

הוא המשיך לעבוד בכמה המלונות היוקרתיים ביותר של בריטניה.

תמונה

תמונות של גטי

מן המאפייה, פול לקח עבודות בבית Cliveden (אתה יודע, אחד Meghan Markle ואמה נשארה בלילה לפני החתונה), צ ‘סטר Grosvenor, ואת דורצ’סטר.

הוא מומחה עולמי באמנות הלחם.

תמונה

תמונות של גטי

הבחור הזה לקח זמן מה לאחר ההצלחה הבריטית הפראית הראשונה שלו להגיע לקפריסין, מצרים וירדן כדי ללמוד את הטכניקות והמדעים מאחורי שיטות עתיקות של אפיית לחם.

הו, והוא כתב שבעה ספרים על כל המומחיות שלו.

קנה עכשיו איך לאפות, $ 32; amazon.com

פול לאחרונה פיצול עם אשתו של כמעט 20 שנה.

תמונה

תמונות של גטי

הוא ואלכסנדרה הוליווד נישאו ב -1998 ויש להם בן נוער ביחד, אבל הם הודיעו “בעצב” על החלטתם להיפרד בנובמבר 2017.

בהצהרה נאמר: “ההתמקדות שלנו ממשיכה להיות אושר של הבן שלנו, ואנו מבקשים מהעיתונות ומהציבור לאפשר לנו פרטיות כמשפחה בתקופה הקשה הזו”.

הם היו מתפצלים פעם אחת.

תמונה

הלמ”ס

בשנת 2013, הודה פול שיש רומן עם השף הבחור קצר ארה”ב. GBBO שיתוף המארח מרסלה Valladolid, וגרם לו ואלכסנדרה לפצל. בסופו של דבר הוא קרא לפרשה את “הטעות הגדולה ביותר בחייו” וחזר לנישואיו.

הוא ומרי ברי היו הזיווג הטוב ביותר בכל הזמנים.

תמונה

תמונות של גטי

בסדר, בסדר, זה לא עובדה, אבל הם היו אבני היסוד של בריטיש האפייה הגדולה במשך שש שנים והעולם הוא פשוט לא טוב בלי אותם יחד.

‘האופה הגדולה של האפיפיור הבריטי’ זה עדיין העניין שלו.

תמונה

תמונות של גטי

לא רק שהוא הופיע המופע הגדול של האפיפיור האמריקאי ב -2017, אבל הוא נשאר עם המופע המקורי לאחר החלפת רשתות בשנת 2016. “זה היה חלק גדול מהחיים שלי בשנים האחרונות, ואני פשוט לא יכולתי להפנות את הגב שלי על כל זה”, אמר זמן. באותו יום, מרי ברי והמארחים מל Giedroyc וסו פרקינס הודיעו שהם לא יעשו את אותו הדבר. העונה שבע הופיעה בו פרי ליית ‘ שופטים.

העונה השמינית עדיין לא הוצגה, אבל הוא נשמע מוכן ללכת: “עבור כל מי שאני יודע גוסס לגלות מתי אופים כבויים יחזור, אל תדאג שזה בקרוב! אין תאריך זמין עדיין, אבל ברגע שאני מכיר אתכם גם “, כתב בבלוג שלו בחודש יוני.

הוא סגר את אימפריית הלחם שלו בשנת 2014.

תמונה

תמונות של גטי

פול הוליווד אומן הלחם החברה נפתחה בשנת 2007 ונסגר שבע שנים מאוחר יותר. “זה כאב ראש עצום ובעיה מסיבית כי לא הייתי שם מספיק”, הסביר אז. התחייבויותיו הטלוויזיוניות לא אפשרו לו לצוף.

הוא עדיין מבשל מתכונים חדשים כל הזמן.

תמונה

תמונות של גטי

פול עדיין עובד על דברים מתוקים ומלוחים על המאפייה שלו בלונדון. לאחרונה הוא הציג קרואסון תות שדה ומסקאפרון, כיכר ג’ינג’ר, עוגת גזר, ו”ביסקוויט ג’ינג’ר של אמא “שלו לתפריט.

Loading...