לא מקדחה: חמאת בוטנים וחלוקי קקאו עכשיו קיים

האם אתה מתעורר עייף של הזהב שלך Oreo O? האם נילה וופל בננה פודינג דגנים מרגיש כל כך בשבוע שעבר? האם מגוון newfound בטעמים פירות לופ פשוט לא עושה את זה בשבילך? חדשות טובות! פוסט רק התגלגל חמאת בוטנים וחלוקי קקאו, וזה עשוי לשנות את חייך.

צפה בהודעה זו על

Yabba dabba dammn, בן! האם פוסט הורג את זה בזמן האחרון או מה? הצטרפות גולדן Oreo O של וניל וופל בננה פודינג דגנים על המדפים עכשיו הוא חדש חמאת בוטנים & קקאו חלוקי נחל. אני בספק אם כל דגנים Chob PB אי פעם להשליך ריס של נפחים במוחם של האוכלוסייה הכללית, אבל אני תמיד יהיה למטה לתת להם להמשיך לנסות. וולמארט.

פוסט משותף על ידי JunkBanter.com �������� (@junkbanter) ב

לא ידוע הרבה על דגני הבוקר, אלא אם כן זה עשוי לטעום כמו, אה, אם אתה משלב חמאת בוטנים ושוקולד מתוק מעולה עם מחצית של מחצבת פירותי, ומכניסים את כולם יחד לקערה אחת של חמאת בוטנים, שוקולד – אכילה, פריך, וארוחת בוקר-טוב.

קנה עכשיו פוסט חמאת בוטנים וקקאו חלוקי תיבת דגנים, 12 הרוזן, $ 45; amazon.com

כפי שמציין Instagram user @JunkBanter, זה יהיה סופר קשה עבור כל “דגנים PB [ל] פעם dethrone ריס של נפוח בראש של האוכלוסייה הכללית,” ו, ללא שם: הו כן, זה מה זה בטח טעים – נשיפה של ריס! עם זאת, ההערות של Insta הנ”ל הן בדרך כלל בתחום של “איך אלה לא היו עדיין” ו “NEEEEEEED”.

בכל מקרה, הטעם החדש רק זוהה ב Walmart עד כה, אבל זה יכול גם להיות קנה על אמזון בתוך מגה 12 חבילת, וזה כל טוב וטוב עד שאתה שתי קופסאות עמוק ובוהים 10 קופסאות נוספות של קינוח – דגנים בפנים.

אבל אתה יודע מה הם אומרים: YOBCIBQOAO (… אתה רק לקנות דגנים בכמות גורפת על אמזון פעם).

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...