קבל להתגנב להציץ שלך באביב רשת האפייה של האביב רשת

אם אתה כבר לא מתכננת דרכים לעשות כל כך מציאותי- it- מטריד עוגת ארנב הפסחא או עוגה אוכמניות לימון עוגה, החזרה של האביב רשת האפייה של רשת המזון תקבלו שם. המופע המוקדש קינוחים עונתיים חוזר לעונה הרביעית, pitting מאפים שפים אחד על השני עבור זכויות התרברבות נצחית. אה, וכן פרס 50,000 $.

קדימון טיזר עבור הסדרה מבטיח פורנו צבעוני מזון פורנו, שמציעות קינוחים שנראים אפילו תוססת יותר – וגחמני – יותר מאי פעם. מגמות מזון ידידותיות לאינסטגרמה של השנים האחרונות נמצאות שם – כדורי שוקולד צבעוניים, עוגות עירומות ורודות ואומבריות – יחד עם פיתולים לא צפויים, כמו מה שנראה כמו פריחת דובדבן.

רשת המזון כבר המציג גב אל גב episodes כדי לקבל אנשים psyched עבור הבכורה של העונה 4 הלילה בשעה 09:00 EST. אבל, לפני שאתה מכוון, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת:

1. יש מארח חדש זה הזמן מסביב.

רשת מזון ותיק בובי דין ו בוקר טוב אמריקה תורם ג ‘סי פאלמר יש גם תפנית על ההגה של תחרות זו להראות, אבל השנה שייך עלי ח’ אן. את עצמי תיאר “טבעי נולד גרגר” הוא גם המארח של זול אוכל על ערוץ בישול, והוא יהיה לחיות tweeting כל שנייה של הדרמה כאשר המופע משודר.

2. כל פרק תכונות שני אתגרים.

אם אתה חדש בסדרה, הרעיון הוא פשוט: אופים מקבלים שני אתגרים לכל פרק. מי שזוכה בסיבוב הראשון – כפי שנקבע על ידי שלושת השופטים הוותיקים של ההצגה: דאף גולדמן, לוריין פסקל וננסי פולר – מקבל יתרון מיוחד בשנייה. בסוף כל אחד מהם, אופה נשלחת הביתה, עד שאדם אחד נחשב 2018 של האופה הטוב ביותר … לפחות לקינוח בהשראת האביב.

Psst … בפרק הבכורה יכלול את השפים עושה עניבה מיני מיני עוגות גבינה, ואז לראות מי יכול לעשות את העוגה הכי מרשים עוגת ombré. בהתחשב במגמה האחרונה הגיע לשיא בשנת 2013, האופים האלה יצטרכו להיות יצירתיים כדי להפוך אותם מתייחסת להרגיש רלוונטי בעולם שלאחר כל קרן.

אביב Baking Championship

רשת מזון

3. אחד של שף נישואין על הקו עבור הצג הזה.

עונה חדשה פירושה יצוק חדש לגמרי, וכל מיני backstories. יש דיפאל פאטל, המדען הגנטי, אופה-המלון; Nacho Aguirre, שוקולטייר שאשתו התחרה העונה 2; וקאלב פישר, שף הידוע לא פחות לקינוחים הבלתי צפויים שלו, כמו שפם הכידון הבלתי צפוי שלו,.

אף אחד לא נראה שיש על הקו כמו התזונאי אהרון מקיניס: “אשתי אמרה לי שאם אני לא מנצח, לא לחזור הביתה”, הוא אמר לרשת המזון. זוהי סיבה מספקת להביא את המשחק שלך. ואז כמה.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...