קלוג’ס מביאה דגנים חד-קרן לארה”ב.

עדכון: 14 דצמבר 2017 בשעה 1:04.

מגמת המזון חד קרן עדיין לא הסתיים. Kellogg של יש תוכניות להוסיף קצת יותר קסם לשגרת הבוקר שלך על ידי מתן פולחן קלאסי שלה לולאות פרוטה טיפול חד קרן – ו, הפעם, חדקרן דגנים מגיע לארה”ב מהדורה מוגבלת מהדגנה ישוחרר במדינות במרץ, אבל החדשות הטובות עבור כל חובבי דגני בוקר ניו יורק הוא שיש לך הזדמנות לקבל את הידיים על זה קצת מוקדם יותר מזה ב Kellogg של NYC.

קלוג פשוט פתחה בית קפה שכולו דגנים בכיכר יוניון במנהטן, שם יוכלו הלקוחות לבדוק את דגני הבוקר החדשים שלה לפני שיגיעו למדפים במרץ. הדגנים דומים ללונילות פרוקור של יוניקורן אשר שוחררו בחודש אוגוסט בחזרה בחודש ספטמבר, למעט העובדה כי חתיכות דגנים שנמצאו במהדורת בריטניה הגיעו בצבעי פסטל כמו ורוד בהיר, לבנדר וצהוב. עבור מהדורת המדינה, במקום לולאות בצבע הקשת כי דגני האהוב האהוב יש התפאר במשך שנים, זה חד קרן remix יהיה תכונה אדום, כחול, סגול חתיכות דגנים עם “crunchlets לבן” טעם “הקסם עוגה”.

תמונה

של קלוג

אתה יכול למצוא את הדובדבן Unicorn בחנויות מכולת ארצית רק כמה חודשים, אבל אם אתה משהו כמונו לא מרגיש כמו לחכות, אז אולי כדאי לך להמשיך ולנצל מקבל את עצמך מוקדם לפני כן.

הודעה מקורית: 17 בספטמבר 2017 בשעה 3:18.

רק למקרה שחשבת ש’אוניקרן פראנקוצ’ינו ‘של סטארבקס היתה האחרונה שתראה את מגמת המזון החד-קרני, קלוג פשוט קפצה על העגלה, ונתנה לפרוט לולאות את הטיפול המיתי.

המראה המעודכן של דגני הבוקר שצבעם הקשת כבר אינו דבר מטורף מדי בהשוואה למזון הרב-צבעוני, המנצנץ, שהופיע לפניו. מהדורה מוגבלת מהדורה לולאות באים בצבעי פסטל, כמו ורוד חיוור, לבנדר, וצהוב. את הקופסה עצמה היא decked החוצה נצנצים וכולל קריקטורה חד הקרן לובש רעמה קשת.

צפה בהודעה זו על

הקסם נחת! האם הבחנת את ליקוק פרוט לולאות המקומי שלך @ Asda? ���� #Unicorns # Kelloggs #cereal #FrootLoops

פוסט משותף על ידי Kellogg של בריטניה & אירלנד (@ kelloggs.uk) ב

לטענת קלוג, השתמשה רק במרכיבים טבעיים כדי לתת לחתיכות דגנים את הצבעים שלהם, ולדברי מטרו בריטניה, הדגנים “מועשרים במינרלים וויטמינים מועילים, כמו ויטמינים C, B, סידן וברזל”. אבל הפרסום גם מציין כי רק כוס אחת של לולאות פרווט רגיל מכיל עצום 12 גרם של סוכר. לא ברור כמה גרמים הם בגוון החד-קרן, אבל היינו מצפים שזה יהיה בערך אותו הדבר.

דגנים זמין כעת רק עבור חנויות מכולת בבריטניה, אבל אני מקווה – בהתחשב כיצד מזון חדקרן הפך כזה תופעה בארה”ב – דגנים יעשה את דרכו על פני אגם בקרוב.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...