סטארבקס פשוט צנח “פראג מגנטה” פראפוצ’ינו

החוצה עם ורוד מילניום ועם מגנטה, אומר Starbucks (שבוע האופנה). בעוד ענקית הקפה כבר שיחררה שני פראפוצ’ינו חדשים של הקיץ – הקרמל האדיר והמופשה המשולשת – היא צועדת עם שליש, והבב הקפוא החדש הוא פשוט צבעוני כמו שאתה רוצה להיות תערובת קיץ. סטיקלס עבור הספקטרום ROYGBIV יהיה מהיר לציין אם כי, על ידי מגנטה, סטארבס באמת אומר אדום.

כמו שתי התוספות הראשונות, הפראפוצ’ינו של תות השדה הוא חידוש של משקה ישן: הוא מגביר את התותים ואת קרם פלפ עם שכבות של פירה פירות תות וקצפת וניל. הבסיס מבוצע עם קרח, חלב, תערובת עירוי תות, ולכן אין קפה (או קפאין) זה אחד.

תמונה

סטארבקס

רצינית תות הוא תוספת קבועה לתפריט Starbucks, וזה הצטרף על ידי חדש Sous Vide ביצה ביס טעם. אם לא ניסית את בייקון ו Gruyere או ביצה לבן ועקיצות פלפל אדום עדיין, הם בעצם משחק על כוסות ביצה פח קופץ כי הם בכל רחבי Pinterest, והם עושים עבור ארוחת בוקר מילאה יפה בדרכים. טעם חדש יש chorizo ​​עוף, סלסה chipotle, רצועות טורטיה תירס בפנים.

תמונה

סטארבקס

אחרון ברשימת התוספת הקבועה: עוגיות מטבח עוגיות מלוחות, עשויות עוגות, מרשמלו, פקאנים וגושי שוקולד. סטארבקס נשען על תוספות המאפייה בקיץ, והוסיף את “כוסיות העוגות הקרות” (הומר יאשר), קונפטי סוכר, ועוגיות סארי ברי מערבולת לתפריט בחודשים הקרובים.

תמונה

סטארבקס

כל פריטי הקיץ החדשים של Starbucks יהיו זמינים בחנויות החל מיום שלישי, 5 ביוני.

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...