מקדונלד ‘ס היא בדיקת “מקוויגן” בורגר

מקוויגן

מקדונלדס

חברות מזון מהיר לא תמיד היו ידועים אפשרויות בריאים שלהם, אבל מקדונלד ‘ס היא עושה את הצעד הראשון לקראת מנסה לשנות את זה. זה גם עושה מהלך גדול כדי למשוך לקוחות שאינם אוכלים בשר או מוצרי חלב.

הרשת בוחנת בורגר טבעוני, המכונה כראוי McVegan, במיקום נבחר טמפר, פינלנד, מזון ויין דיווחים. זה זמין לזמן מוגבל מ 4 אוקטובר – 21 נובמבר. אם הבדיקה היא מוצלחת, יש אפשרות את הפריט החדש ניתן להוסיף תפריטים ברחבי העולם.

מקדונלד ‘ס נתן ללקוחות מבט ראשון על מה McVegan נראה באתר שלהם פינית. המבורגר נטול הבשר מכיל קציצות סויה, וניתן להגיש אותו עם צ’יפס טבעוני, אמר מנהל השיווק של מקדונלד’ס, כריסטופר רונבלד, Veggie אתלטיק בלוג.

זו לא הפעם הראשונה שמקדונלדס עושה מאמץ ליצור אפשרויות בריאותיות יותר בארוחותיהם. ג’וליה בראון, תזונאית דיאטנית רשומה במקדונלדס, כתבה פוסט בבלוג בתחילת השבוע על ההצלחה שהחברה ראתה על ידי שילוב תזונה מאוזנת יותר.

“באמצעות שותפות עם הברית למען דור בריא, הודיעה מקדונלדס על מחויבות עולמית בשנת 2013 להגדיל את הגישה של הלקוחות שלנו פירות, ירקות, דל שומן חלב ומים אפשרויות ולסייע למשפחות לעשות בחירות מושכלות התומכים אורח חיים מאוזן,” בראון אמר. “התפריט שלנו התפתח במשך השנים, וכך גם הלך הרוח שלנו סביב האופן שבו אנו מעסיקים את הלקוחות שלנו על תזונה.לא משנה היכן בעולם הלקוחות שלנו נמצאים, אנחנו רוצים אותם יש את המידע הדרוש להם כדי להפוך את הבחירות הנכונות עבורם כשהם מבקרים במקדונלדס “.

וידיאו קשור:

בצע Delish ב- Instagram.

הורד את אפליקציית Delish.

Loading...