ג ‘ימי פאלון שילם טבלה ענקית של שולחן לא מפריע לו במהלך ארוחת ערב

תן לי רק לומר – ג ‘ימי פאלון קורה להיות אחד הסלבריטאים שאני 100% חיובי אני לא יוכל להיות “מגניב” בנוכחות. על ההערה הזאת, זה כנראה משלם (פשוטו כמשמעו) להיות ההפך ממני. מופע הלילה מארח לאחרונה שילם הכרטיסייה של השולחן בארוחת הערב כדי להראות את הערכתו להם לא מפריע הוא ואשתו בזמן שהם אכלו, על פי ניוזדיי.

מחווה של הכרת תודה של ג’ימי לא היה זול – עם קצה, הצעת החוק היה 1,136 $, ניוזדיי דיווחים. לדברי אנזו לנטיני, המנהל הכללי של איל מולינו, לג’ימי יש בית ליד מסעדת “המפטון”, “ובדרך כלל מגיע בימי ראשון”.

שני זוגות בגיל העמידה ישבו סמוך לשולחן שג’ימי ואשתו, ננסי ג’ובונן, וככל הנראה הצליחו לרסן את עצמם. הקבוצה לא יכלה להאמין שהם “היו במרחק של כמטר וחצי” מג’ימי, “ורצו לקפוץ מעורם”, על פי ניוזדיי. הם שמרו על קור רוחם, ולא רצו להפריע לו, וזה הדבר הנכון והאדיב. הלוואי שיכולתי לומר שהייתי מתנהג בצורה כה מרוכזת, שישבה במרחק של מטר וחצי מג’ימי פאלון.

לשעבר SNL כוכב הבחין בהתנהגות המכובדת של השולחן, ואחרי הארוחה התקרב אליהם. אמר אנזו ניוזדיי ג’ימי אמר, “אני מעריך אותך שלא רוצים להפריע לנו, ידעתי שאתה רוצה להגיד שלום.” “למה? ואז הרים את הכרטיסייה.

קלייר מרקורי, דוברת ג’ימי, אישרה את הסיפור ניוזדיי. אז יש לך את זה, החברים שלי. ג ‘ימי הוא בבירור מקסים כמו כולנו חשבתי.

הזמן מראש עכשיו Delish ספר בישול,

Loading...