חלום התראה עבודה: וויליאמס סונומה תשלם לך לעבוד מהבית

זוכרים את יום הפיג’מה בבית הספר היסודי – יום אחד בשנה זה היה מכובד, אפילו כבן שבע, לעשות עבודה כלשהי בג’מי שלך? ובכן, זה סוג של מה כל יום יהיה כמו אם אתה ציון אחד אלפי מקומות עבודה חדשים ויליאמס, סונומה רק פורסמה.

פקידים מחנות הבית הודיעו כי הם מעסיקים כ -3,500 עובדים עונתיים של שירות לקוחות, עם כ -200 עובדים גמישים מובאים בכל שבוע החל מאמצע אוקטובר. העבודה דורשת הרבה ישיבה על מחשב – כ -30 עד 50 שעות בכל שבוע, וויליאמס-סונומה אומר – אבל, תן לנו להזכיר לך: אתה יכול לעשות את זה pjs שלך.

צפה בהודעה זו על

“עובד מהבית. ☕️���� ��: @samsonthedood #Mondayz #outofoffice #itme

פוסט משותף על ידי וויליאמס סונומה (@williamssonoma) ב

יש כמה כישורים, אבל הם לא קשה להכות: אתה חייב לקבל גישה למחשב שולחני או למחשב הנייד שלך לאינטרנט במהירות גבוהה, בתוספת מצלמת אינטרנט עבור אינטראקציה חיה לחיות. אתה גם צריך לחיות בתוך שעה וחצי של ויליאמס, סונומה מרכז שירות לקוחות.

ועכשיו על ההטבות. אתה תקבל תשלום עבור שלושה שבועות, ב-הבית אימון עבודה דורש (משכורת הוא סביב 12 דולר לשעה), ואתה תקבל הנחה גדולה ol – 40 אחוז הנחה סחורה לבחור. כעובד מרוחק, אתה עדיין מקבל את תמריצים בחנות העובדים לעשות, כמו גם גישה לתוכנית הכרה העובד ותחרויות השתתפות ואירועים קשורים.

נכון לעכשיו, האתר של וויליאמס-סונומה מפרסם את עבודתו מעמדות הבית בטקסס, ג’ורג’יה, אוהיו, אוקלהומה ואריזונה, אך מצפה שיצוץ בחודשים הקרובים.

תמונה
קון פולוס

הזמן מראש עכשיו Delish ספר בישול,

Loading...