מה שקורה כאשר אתה שותה חלב השד במשך שבוע

עובדה ידועה היא כי רוב האוכלוסייה היא overworked, overressressed, וכן underpaid. זה יכול להוביל אנשים לעשות כל מה שהם יכולים במאמץ כדי לקבל יותר אנרגיה: מ משקאות אנרגיה כדי תנומות קפה. עם זאת, כמה אנשים ילכו לקיצוניות עבור דחיפה נוספת. סבינה, אשה מספרד, החליטה שכוס הקפה הישן הרגיל לא חותך את זה בשבילה. ומסיבה מוזרה כלשהי, היא החליטה שהדבר הטוב ביותר הוא לשאול את חברתה על כמה מחלב השד שלה.

כן, זה נכון: חלב אם.

תמונה

לאחרונה חלב חזה התפתחה כמו קינואה חדש או כרוב, עם אנשים בטענה שזה יכול לשפר את העור שלך, להגביר את החיסון שלך, ולהיות משמש פתרון ליצירת קשר. מפתחי הגוף אפילו אומרים שזה עוזר להם לבנות שריר, ואנשים עוברים כימותרפיה אמרו שזה עוזר להקל על תופעות לוואי.

כל זה נשמע נהדר, אבל אם המחשבה על שתיית חלב כי יצאה מאדם אחר מזעזע אותך, זה כנראה לא רע כמו שאתה יכול לחשוב. אמרה סבינה VICE כי חלב השד היה מתוק, כמעט כמו חורשת מימית.

למרבה הצער, יש טעם לוואי שמזכיר לך כי מה שאתה שותה הוא למעשה חלב אם. כבלתי מפתיעה, כמו התזכורת המתמשכת, היא מחווירה בהשוואה להשפעות החיוביות, טענה סבינה. היא אמרה שהיא מרגישה “יותר אנרגטית, יותר צלולה ומטהרת”. הממ.

למרבה הצער, היועצת הנקה אלבה פאדרו אומרת כי השפעות אלה נתפסות בעיקר ולא ניתנות למדידה בפועל (לעזאזל, אפקט פלצבו!), והוסיף כי חלב אם באמת רק תינוקות סיוע. עם זאת, פאדרו מודה כי חלב אם יכול, למעשה, לעזור לאלה שעברו טיפולי כימותרפיה. עבור כולנו זה כנראה הכי טוב להישאר עם לילה טוב של שינה ולקחת ויטמינים.

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...