עוגת יום ההולדת של ביונסה התאימה למלכה בגלל ברור

אין חגיגה יום הולדת הוא אי פעם להשלים ללא עוגה, וביונסה קיבלה את העוגה בראש כל אותם כאשר היא חגגה את יום ההולדת ה -36 שלה בסוף השבוע האחרון בפסטיבל של Budweiser Made Made in America בפילדלפיה. ביום רביעי, הבעלים של פילד מבוסס עוגה החיים אופה חנות שיתוף תמונה באמצעות Instagram של רב שכבתית, שחור, זהב עוגת הגאודה זה נראה כאילו זה ממש מתאים למלכה.

הקינוח המתובל בטעם האזוביון, הדבש, היה מכוסה בפונדנט שחור ומעוטר בגבישי סוכר לבנים וצהובים, ונמסר לביונסה יחד עם עוד שתי עוגות קטנות יותר, ועוגיות מעוטרות בדבורים. את העוגה שערורייתי היה גם בראש עם כתר הזהב, בדומה ל headpiece הזמרת לבשה במהלך הביצועים שלה איקוני בפרסי גראמי 2017.

צפה בהודעה זו על

מטפל מתאים המלכה ����! תודה, @Beyonce, כולל העוגות שלנו ועוגיות בחגיגת יום ההולדת שלך !! חלומות באמת מתגשמים … לצעוק החוצה לצוות שלנו לעשות עבודה נהדרת. תודה מיוחדת ל @ beccac123 @ מדהים! #therealbeydaycake #beyday #beyonce #madeinamericafestival #geodecake #cakelife #cakelifebakeshop

פוסט משותף על ידי עוגת החיים עוגת אופים (@ Cakelifebakeshop) ב

לפי פילי פילי, עובדי המאפייה אפילו לא הבינו שהם עושים את העוגה עבור ביונסה עד שהם עשו עוד חפירה נוספת הצליחו לעקוב אחר ההזמנה חזרה לימונדה צוות של זמרת.

“זה היה די מדהים”, אמרה הבעלים של החנות, לילי פישר. “כולם פה יודעים שאני אוהב את ביונסה … פחות או יותר במשך השבוע פשוט פוצצנו את ביונסה”.

בעוד פישר לא מגלה את המחיר בפועל של העוגה – היא רק חשפה כי עלות עוגה “די אגורה” – דף שש דיווחים כי המאפייה של geode עוגות “להתחיל ב 3,500 $ לעלות במחיר בהתאם לפרטים, וגודל “.

בצע Delish ב- Instagram.

הורד את אפליקציית Delish.

Loading...