ענק גיימי חמוצים קיימים והם טעימים כמו הדבר האמיתי

עד עכשיו, את אספקת המלפפונים חמוץ חמוצים יש לך חג המולד האחרון הוא מזמן נעלם. אבל זה לא אומר שאתה צריך לחכות עד דצמבר כדי להאכיל את המלפפונים חמוץ טעם שלך.

פגוש את המלפפונים הענקיים, גרבין בעל מראה ריאליסטי של חברת הדובים הענקיים. ב 4.5 אונקיות כל אחד, הם עשויים להיות בגודל זהה של חמוץ מלפפון היית מקבל במעדנייה.

קנה עכשיו Gummy Pickle, $ 6, oldtimecandy.com

צפה בהודעה זו על

מתברר מחמצים gummy מגעילים! #candy #disgusting #gummypickle

פוסט משותף על ידי ג’יימי Fend (@fancyjamie) ב

בעוד חמוצים gummy יש את אותו מרקם כמו דוב gummy מסורתי, הם עשויים עם שמן עשב שמיר תמצית רוזמרין, כך שהם טעם כמו הדבר האמיתי. אבל מסתבר, זה לא יכול להיות דבר טוב אחרי הכל.

במדיה החברתית, יותר מאדם אחד השתמש ב- hashtag #disgusting כדי לתאר את הטיפול המתוק והחמוץ. משתמש Instagram @SoCalSnackHunters אמר כי הם “בירך עם טעם טעם מריר funkiest” על ידי חמוצים gummy, וציין כי הטעם “לא הולך משם אחרי שאתה אוכל את זה.”

צפה בהודעה זו על

אנחנו במלפפון חמוץ! ובכן הנה העניין, אנחנו לא בטוחים אם אנחנו צריכים להיות מופתע עד כמה זה טעם כמו חמוץ אמיתי או אם אנחנו צריכים פשוט להיות דוחה לחלוטין על ידי העובדה כי המלפפון הזה מגיע כמו טופס גומי עסיסי סופר ��. אני פותחת את השקית, ואני כבר מתנפלת על המחבט. אני יכולה להריח את החמיצות .. אני לא הולכת לשקר, פחדתי. שנינו ניסינו פרוסה של אותו ולתת לי לספר לך .. זה לא היה lol נעים. זה טעם חמוץ מתוק, כי מעולם לא הסתיים cheewiness היה גם בירך עם טעם לוואי מריר funkyest. אה לא להזכיר, זה לא הולך משם אחרי שאתם אוכלים את זה .. שלך ייאמר לך להזכיר לך מה אתה פשוט לשים את עצמך דרך haha. האם אתם מוכנים לנסות את זה? נשמח לדעת את המחשבות שלך על חחח אחד! ����❤️ ��: @lolliandpops

פוסט משותף על ידי SoCal חטיף ציידים (@socalsnackhunters) ב

בעוד חמוצים gummy ענק קיבל כמה ביקורות 5 כוכבים ב אמזון – שם הם נמכרים עבור אסטרונומי 14.49 $ כל אחד שלהם חזק לאחר הטעם הרוויח אותם יותר מאשר כמה ביקורות מחורבן.

“למרות שזה שימש את מטרתו כמו בדיחה מצחיקה, זה היה גם מגעיל לחלוטין”, כתב לקוח אחד באמזון.

“זה מריח לי כמו גרעיני חמניות חמוצים – מה שגרם לי לחשוב שאני הולך לאהוב את זה”, כתב אדם אחר בסקירה שלה. “הטעם מוזר … מתוק, אבל עדיין כמו מלפפון חמוץ … אבל גם כמו סוכריות … אני לא יודע, אני לא שונא את זה, אבל גם אני לא ממש אוהב את זה”.

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...