אוהדי הארי פוטר: אתה יכול לקחת את ההרפתקה המוגלגית האולטימטיבית על

אוהדי הארי פוטר, בשלב זה או אחר, בהחלט חשבו על איך זה יהיה לרכוב על האקספרס הוגוורטס. אמנם אין עגלות מזון קסום או dmentors על הלוח (אוף), יש נסיעה ברכבת בפועל אתה יכול לקחת על הרכבת, וזה כולל כמה תחנות חשוב לאוהדי פוטר.

השם הרשמי של יעקוביט (הרכבת “הרשמי”), נוסע על פני 84 מייל של רכבת בבריטניה, ומביא למעריצים את החוויה האולטימטיבית של הארי פוטר. הרכבת הלאומית פירט את הנסיעה אתה יכול לקחת רק ₤ 30 (בערך $ 40) מאפריל עד אוקטובר, על הרכבת המוצגת בסרטים.

תכנן את ההמלצה שלך: פורט וויליאם, אנגליה; TripAdvisor.com

רכבות הרכבת בפורט וויליאם, ליד ההר הגבוה ביותר בבריטניה, ומסתיים במלג. אתה רוצה לבדוק את Glenoe הסמוך לפני מקפץ על הסיפון – זה המקום שבו הצריף של האגריד היה מצולם, והוא הביתה הגשר המוביל הוגוורטס.

תמונה

תמונה
רכבת לאומית

ברגע שאתה על המשולב יעקוביט, תוכל לחצות את הגשר – גשר Glenfinnan – כך אתה יכול להעמיד פנים שאתה בדרך לבית הספר שלך לפני מקבל את הרגל כדי למתוח את הרגליים שלך Glenfinnan. הרכבת אז הולך Mallaig, נמל דיג כי יש שפע של מסעדות וחנויות לחקור (פשוט להעמיד פנים שאתה בסמטה דיאגון).

אם אתה מוצא את עצמך בסקוטלנד, אתה יכול גם כמו גם ראש לתחנת הרכבת Goathland, אשר משמש תחנת Hogsmeade בסרטים, ואדינבורו, שם ג ‘ק רולינג כתבה רבים מהספרים. היא ידועה כי היא נהגה לבקר במסעדות כמו בית הפיל ובספון, ונשארה במלון בלמורל.

צריך עוד כמה הרפתקאות קסומות? אתה יכול ללכת לעולם הקוסמים של הארי פוטר, כמובן, או זה לינה וארוחת בוקר. בשנה שעברה, בארנס אנד נובל אירח את חג המולד כדורים, אז הנה מקווה בסיבוב שני מגיע החורף הזה. עבור פחות של טרק, לנסות את אלה bons מתפוצצים בון. הם כמעט טוב כמו מקבל מכתב מהוגוורטס בדואר.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...