זה עוף אורנג אולי טעם אפילו יותר טוב מאשר פנדה אקספרס

פיי ווי, אחיו הצעיר המהיר של פ.פ. צ’אנג, בדיוק השיקה פריט חדש, והם לא מחריצים מילים כשמדובר בתחרות.

במודעה של פיי וויי, “וויי בייטר אורנג צ’יקן” של פיי וויי, “טייגר, החוקר של פיי וויי, אומר לחברו פנדה שהתרנגולת החדשה טעימה יותר בגלל איך זה נעשה, וקראה לפנדה (אקספרס, בבירור) בשר.

“פנדה היא מבשר כהה קפוא, ופאי וויי מבושל עם חזה עוף לבן טרי, כל פרוסות תפוזים אמיתיות, והוא תמיד מוגש טרי, לא יושב בחוץ”, אומר המודעה.

לדברי נציג של פיי וויי, המסעדה משתמשת עוף טרי סטייק טרי על כל אורז וקערת אטריות בתפריט שלהם.

מתכון עוף תפוזים חדש של פיי ויי (שהחלף את כלי הפרינג ‘שלו) משתמש בעוף טרי מרוסק בטמפורה פריך, מבושל ברוטב תפוזים ומוטלטל בפרוסות תפוזים. זה מתואר כמו חריף במקצת, על אותה רמה כמו קונג פאו של קונג פאו מתכונים סומסום.

זו לא הפעם הראשונה שמיתקני המזון המהירים לקחו יריות אצל מתחרה על מדיה חברתית (מסתכלים עלייך, של וונדי). בתגובה למודעה, אמר פנדה אקספרס “מנכ”ל Creative and Digital Business קווין הולמס:

“אנחנו כל כך ענוגים על ידי אהבת האורח עבור עוף אורנג ‘המקורי שלנו מעולם לא היה חוזה את גודל הפופולריות שלה כאשר נוצר לפני יותר מ -30 שנה. כביתו של האוכל הסיני האמריקאי, פנדה שמחה שה- Orange Orange Chicken שלנו ממשיך לעורר ולהביא שמחה לאורחינו באשר הם “.

ראוי לציין כי בעוד עוף פיי ויי עושה לשלב תפוזים טריים לתוך המתכון שלה, הארוחה עדיין יביא לך סוכר חכם. פיי ויי קטן של עוף כתום טוב יותר יש 43 גרם של סוכר; לעומת זאת, מנה של עוף תפוזים של פנדה יש 19 גרם (אם כי זה רק עבור התרנגולת).

פיי Wei של עוף כתום טוב יותר עולה 5 $ עבור גודל קטן או רגיל, אשר מגיע עם אורז.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...