כוסות חדשות של פנרה להזכיר לך בדיוק כמה סוכר אתה שותה, וזה מפחיד

בפעם הבאה שאתם מבקרים לחם Panera, תוכלו למצוא תזכורת עדינה על כוס שלך לבחור משקה בתבונה. Panera debuted חדש 20 גרם כוס היום שכותרתו עם “עובדות מתוקות” – ספירת קלוריות והוסיף סוכר שבעה משקאות Panera.

רובם מהמסעדה החדשה של “כלי שיט”, הכוללת תה ולימונדה ברמות משתנות של מתיקות. הפריט הראשון ברשימה הוא רגיל קולה, אשר שעונים ב 17.25 כפיות של סוכר נוסף, והאחרון הוא ללא סוכר משקה אייס, עם אפס. כמו הכוס גם מודיע, כפית אחת מכילה ארבעה גרם של סוכר.

תמונה

לחם פנרה

בעוד עובדות אלה כמובן להדריך אותך לעבר שתיית משקאות פנימיים של Panera, החברה הוכיחה מחויבות ארוכת טווח שקיפות ותמיכה הבריאות. למרות עיכובים בחקיקה, פנרה נענתה לחוקי התווית ולמסחר הקמעונאי בכל החנויות בקיץ 2017, שנה לפני המועד המקורי. בנוסף, מידע קלוריות נוספו ללוחות התוספות בשנת 2010.

במסגרת קמפיין המודעות לסוכר, ערכה פנרה סקר מקוון של 1,092 מבוגרים באוגוסט, ומצא כי רק 9% ידעו את הגבלת היומי המומלצת לסוכר נוסף, ו -99% לא ידעו כמה גרם של סוכר נמצאים ב -20% אונקיה כוס קולה.

קנה עכשיו: לחם פנרה יחיד הגשה ספלי קפה, $ 10.50; amazon.com.

בהצהרה אמר מנכ”ל החברה, רון שייח, כי הוא מאמין כי על עסקים לעמוד בפני תפריטים שקופים יותר ואפשרויות בריאותיות יותר, למרות ההאטה הממשלתית.

“עם שילוב של מידע נוסף ואפשרויות טובות יותר זמין, אנחנו רואים את האורחים שלנו מתחילים לסחור מ משקאות קלים מזרקה משקאות נקיים חדשים שלנו”, אמר שיך.

הספלים הופיעו לראשונה בניו יורק, בלוס אנג’לס וקומץ ערים גדולות אחרות, דיווחה היום (ו ‘), והיום יהיו באתרי פנרה עד סוף ספטמבר.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את אפליקציית Delish.

Loading...