את העסקאות הטובות ביותר עבור מזון חינם ביום הלאומי פיצה

9 בפברואר הוא יום פיצה לאומי, וזה חבל כי יותר אנשים לא יודעים על זה. באופן אישי, אנחנו חושבים שזה מגיע באותה רמה של חגיגה חגיגה כמו חג המולד או לפחות חג האהבה, אבל זה רק לנו עבור אלה שרוצים לכבד את cheesiest של ימים, יש הרבה עסקאות freebies לחגוג. הנה הטוב ביותר של הטוב ביותר:

פיצה בלייז

מ 9 בפברואר עד 13 בפברואר, אתה יכול לקבל לקנות אחד, לקבל אחד חינם הצעה מ בלייז. קח את התחייבותם לשמור את זה אמיתי ותקבל קוד גמול לפדיון באפליקציה לנייד שלהם.

פיצה של ג’ט

קח סרטון או תמונה עם הפיצה של Jet המועדפת עליך עם hashtag #lovemyjets ותוכנס לזכות באחת מכרטיסי המתנה של 10 $ 25 Jet.

MOD

הרשת של שבעה מישיגן מיקומים ייתן פיצה חינם ל 25 האורחים הראשונים במסעדה. כדי לקבל את הפיצה, הלקוחות חייבים לגלות איך הם שמעו על יום מיוחד.

פיילוט מעופף י

מ -6 בפברואר עד 12 בפברואר (שבוע שלם) פיילוט פליינג מעניק לאורחים פרוסה חינם של פיצה טרייה פז ניתנת לפדיון בעת ​​הצגת קופון מקוון הזמין באתר החברה.

פיצה האט

פיצה האט ואמזון יש שותפות עד לתת פיצה אוהבי טק הזדמנות לחגוג במשך שבוע שלם. מ 9 בפברואר עד 16, לקוחות המשתמשים פיצה האט מיומנות (הפקודה) על כל מכשיר Alexa אמזון יקבלו 30% הנחה על הסדר הכולל שלהם.

מזנון פיצה של סטבי ב’

כל המיקומים יהיה להציע פרוסות ללא הגבלה של פיצה עבור $ 1 הנחה. מחירי המזנון נע בין $ 5.29 ל $ 7.99 למבוגרים ומחירי הילדים מתחילים ב 4.49 $.

אז קדימה, לאכול פיצה.

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...