הנה מה באמת הולך למטה במחנה בייקון

בכל מקום שבו אתה מסתכל, יש בייקון: גבוה על סנטימטר על גבי מגש, מושרים לתוך כיכרות לחם, סופגניות סופגניות וחולצות פקאן. ואם זה לא המהירות שלך, אתה תמיד יכול לחפור לתוך כל חזיר צלוי, קליפות חזיר, cracklin ‘, חזיר בטן buns, ואפילו בייקון מטוגן עוף.

זהו מחנה בייקון של זינגרמן, ואין עורקי אדם מוכנים לכך. היית חושב כי לאחר ההוצאות שלך מוקף 150 קילו של בייקון, לאכול את זה ללא הפסקה, אתה לא להתקרב רצועה במשך שבועות. לא כל כך. אם משהו, זה יכול לחזק את האהבה שלך של החומר מלוח.

“בסוף השבוע הבא, ברגע שקמתי, קניתי שתי חפיסות של בייקון עבה במיוחד, ואכלתי אותו בכל ארוחה”, אמרה עורכת הגרפיקה וינט סוונט. הוא אכל את זה ישר, על BLTs, באורז מטוגן, ובפאהה, צלחת אורז טיפוסית טיפוסית, שהכילה בשר טורפים.

צפה בהודעה זו על

אנחנו אוהבים לקוחות מאושרים! אנחנו אוהבים את בייקון! … במיוחד כאשר הוא זיווג עם שינוי בשורה התחתונה! ������ מאנשי האטם באטלנטה: “שום דבר לא גורם לאנשים להתרגש בבוקר יום שישי טוב יותר מריח של בייקון כשהם הולכים למשרד, וכעשר דקות, כל הדלפק יהיה מלא עובדים, הכמות המושלמת של הבייקון הבישול לוקח את האירוע השבועי הזה התחיל עם עובד לוקח יוזמה ויצירת שינוי בשורה התחתונה הודות טימו ואן עושה בעיטת בתחת עבודה הכשרה אותנו בשנה שעברה. #seenandheard #zingermans #campbacon #gaskets #training #bacon #gasketguys #clientconfessions

פוסט משותף על ידי ZingTrain (@zingtrain) ב

סוונט עלה לרגל כ -3,000 איש מדי שנה בשנה, אל אן ארבור, מישיגן, שם הם מבלים חמישה ימים בבישול, באפייה, ובאופן אובססיבי מדברים על בשר חזיר מלוח. זה סוג של מקום זה יעשה רון סוונסון רטט עם השמחה, שמציעות בישול, אפייה, הדגמות שוחט, כמו גם יריד רחוב ממוקד בייקון, פסטיבל סרטים בייקון, ואת בייקון בול, ארוחת ערב צד שמתמקד שיתוף סיפורים וארוחות על בשר.

צפה בהודעה זו על

היום האחרון של #CampBacon! יריד רחוב יביא את בייקון עד 2. בואו על ידי! ללא שם: אנחנו בשוק קריאטאון אומן! #annarbor

פוסט ששותף על ידי הקהילה של Zingerman (@zingermanscommunity) בתאריך

לאחר הדגימה הכל נראה, אלה היו חמש מנות עיקריות של סוונט. זינגרמן שיתף איתנו את המתכונים, כדי שתוכל לנסות אותם.

לחם פלפל בייקון

סוגי בשר ותפוחי אדמה יאבדו אותו על זה צפוף, תפוחי אדמה, בשר חזיר משובץ. תארו לעצמכם להשתמש בו עבור גבינה בגריל. קבל את המתכון כאן.

בייקון Pepper Bread
וינט סוונט

בייקון & סופגניות תפוח

עם זיגוג האדר ופיסות התפוח והבייקון המקופלות לתוך הבצק, הפחית הזאת היתה ארוחת בוקר שלמה דחוסה לתוך סופגנייה בגודל אגרוף. קבל את המתכון כאן.

הקוקטייל

כן, אפילו המשקאות משלבים בייקון, וזה כמו משקה של טיקי שנלקח אל העשן המלוח והמעושן שלו. קבל את המתכון כאן.

ישן Battle Axe Cocktail

וינט סוונט

בייקון צ’דר

יש לו את כל הטעמים של תפוח אדמה אפוי טעון הצליף לתוך קינוח מתאים למלכה. קבל את המתכון כאן.

בייקון Cheddar Scones
וינט סוונט

בייקון פאקאן

עוגיות צ’יפס שוקולד יש שום דבר על זה מלוח מתוק לטפל. קבל את המתכון כאן.

זינגרמן כבר פרסמה את התאריכים שלה למחנה של השנה הבאה – 30 במאי – 3 ביוני 2018 – כמו גם תמחור ציפורים מוקדם לכל השיעורים שלה. (בניגוד למחנות המסורתיים, אתה יכול להשתתף בכל דבר, או לקחת שיעורים א לה קארט.) כמה אירועים חופשיים, כמו יריד הרחוב בייקון מוסיקה יפה – שבו מוזיקאים ומשוררים לבצע להיטים bacon- y – וללכת עד $ 295 . האופציה היקרה ביותר היא האירוע של יום שישי, טעם טעים של דטרויט, סיור צהריים ב -9: 30 של האוכל הטוב ביותר (קרא: רוב בשר חזיר) מזון מוטור סיטי יש להציע.

מחנה Bacon

וינט סוונט

אם אתה מעלה אם הגוף שלך יכול להתמודד עם חמישה ימים של בשר חזיר ללא הפסקה ואובססיבי, בקר Zingerman של מחנה בייקון.

קוד PIN עבור מאוחר יותר:

תמונה

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...