אנשים זועמים על איבקה טראמפ של שמפניה

כאשר סלבריטאים מפעילים אתרים בסגנון חיים, כל מה שמשתף באתר, טוויטים או פוסטים מתפרש לעתים קרובות כיישר מהפה של הכוכב. לכן, כאשר @ IvankaTrumpHQ פרסם ציוץ ביום ראשון על איך לחגוג את יום הזיכרון, אנשים רבים ראו את זה כמו להיות טראמפ עצמה המלצה – ולא היו מרוצים יותר מדי איך האביר ההודעה נראה.

החשבון פירסם שלושה טוויטים המקשרים את הסיבוב שלו דרכים לבלות את סוף השבוע יום הזיכרון, אבל אף אחד לא נראה לצייר את האימה של האינטרנט כמו האחרון, אשר אמר “הפוך את השמפניה ארטיקלס זה #MemorialDay”. (לציוץ המדובר יש 4,400 תשובות, בעוד ששני האחרים על דרכים “להגביר את משחק הגריל שלך”, ועוד אחד המבקש מאנשים לשקול את האתר של רעיונות מהנה עבור סוף השבוע של יום הזיכרון – יש 34 ו 164, בהתאמה, כמו של פרסום זה).

במהירות, התגובות באו לידי ביטוי באינטרנט, עוררו סיפורי חדשות, ובסופו של דבר הפכו לנושא מרכזי בפייסבוק, כשאנשים התווכחו אם הבת הראשונה צריכה להציע משהו קליל כמו טבליות הקופסה בשמפניה ביום שנועד לכבד את אלו שמתו בזמן ההגשה בצבא. עבור רבים, זה לא היה כל כך הרעיון כי נעלב (אשר, כדי להיות הוגן, כולל קישור יולי 2015 משק בית טוב סיפור על בר בניו יורק המשרת את פרוסקו פופס – וזה משהו שהציגו בדליש בכל דרך שאפשר להעלות על הדעת). זה היה העובדה כי האתר הודעות ו tweets לא להזכיר את הסיבה בפועל לחג.

ביום שני, בערך בזמן שאביה, הנשיא דונלד טראמפ, נשא נאום לכבוד החיילים שנפלו בארה”ב בבית הקברות הלאומי בארלינגטון, ציוותה איוונקה טראמפ על הודעה מהאירוע האישי שלה, מודה ביום הזיכרון הזה ומודה לאלה שבכוחות המזוינים עבור השירות שלהם.

עם זאת, זה היה פורסם יום לאחר @ IvankaTrumpHQ tweets הופיע, גם לאחר תגובות tweets כועס התחיל snowballing. הנה דוגמא של התגובות:

אבל זה לא היה רק ​​טרולינג חד צדדי, שבו אנשים זרקו את דעותיהם בלי להתחשב בדברים של אחרים. כמה תגובות הפכו לשיחות, שבהן משתמשי טוויטר הודו בשירותם של אחרים ובקורבנות של משפחותיהם.

בעוד אתרים רבים של סגנון חיים (זה כולל) לעתים קרובות להציע רעיונות cookout דרכים אחרות כדי לבלות את סוף השבוע הארוך, זעקה באינטרנט מעלה את השאלה: האם אנחנו, כחברה, קיבל רחוק מדי מן המשמעות האמיתית של יום הזיכרון? והאם צריכה הבת הראשונה להיות מוחזקת על תקן שונה של דקדוק, יהיה זה ממנה או באתר המייצג את המותג שלה?

בכל מקום שבו אתה עומד, נשמח לשמוע את דעתך בהערות בפייסבוק, או דרך Twitter: @delishdotcom.

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...