הפוך צרוב היא הדרך הטובה ביותר לבשל סטייק

בישול סטייק הוא טופס אמנות. אתה צריך להיות מדויק, קשוב, חרוץ. רוב האנשים מכינים סטייק על ידי צרוב הראשון בשר במחבת, ולאחר מכן להעביר אותו לתנור כדי לסיים את הבישול. אבל אם אתה לא מצליח לקבל את T- עצם בדיוק איך אתה רוצה את זה, יש עוד טכניקה שעשויים לעזור. וזה יכול להיות יעיל יותר מכל דבר אחר שעשית בעבר.

זה נקרא צרוב הפוך. זוהי טכניקה שבה סטייק או צלי הוא מבושל לאט תחילה ולאחר מכן סיימה עם חמה חם. כפי הערות רציניות אוכל, שיטה זו ייתן לך סטייק בינוני בינוני נדיר עם קרום פריך להפליא. ובעוד searing הפוכה היא לא חדשה, (נראה כי התפתחו מתישהו בתחילת aughts) רוב האנשים עדיין לא יודעים על זה.

התהליך הוא די פשוט: ראשית, העונה סטייק שלך. (היפוך הפוך עובד הכי טוב עם סטייקים כי הם 1.5 עד 2 אינץ ‘עבה.) לאחר מכן מניחים את הבשר על מדף תיל להגדיר בתוך אפייה מסגרת מסגרת ומניחים אותו בתנור איפשהו בין 200 ל 275 מעלות צלזיוס הוא אידיאלי. מבשלים עד שהוא בערך 10 עד 15 מעלות מתחת לטמפרטורת ההגשה הרצויה, ואז מוציאים אותה וצורכים אותה במחבת חמה. זהו זה!

היבט אחד חשוב לציין כי אין צורך לנוח את הבשר לאחר צרוב לאחור, אז אתה יכול לחפור לתוך סטייק עסיסי מיד. לא משנה מה אתה עושה, רק לוודא שזה לא נעשה טוב.

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...